3:1
1:0
0:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. FBK Rožnov p/R 5:4pn
21. Václav Černoch, 22. Martin Ulman, 37. Jan Zbořil, 52. Michal Házy, N Adam Bouška - 4. Vladislav Kittel, 8. Vladislav Chmelař, 11. Josef Viktořík, 35. Daniel Slovák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Daniel Chrást 16 - Marek Obšivač 20; po třetinách: 0:3, 3:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Václav Černoch a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Patrik Hegar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Adam Bouška a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Josef Viktořík , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 0:2
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Reného Hegara: Po skvělé úvodní třetině soupeř zvýšil tempo a zatlačil nás do defenzivy. Zbytečná oslabení a chyb v obraně nás stály tři body. Jeli jsme si ale pro bod a ten máme. Díky hráčům za bojovný výkon, soupeři, rozhodčím a divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Měl jsem připravený šťavnatý komentář v případě, že by se Rožnov pročekal až k výhře, ale vzhledem k tomu, že to dopadlo naopak, tak bych tímto chtěl poděkovat soupeři, rozhodčím a divákům.
65:00
64:19
Chrást zachránil a následně host netrefuje prázdnou bránu.
63:41
Hosté furt drží balón a nahravají si. Sem tam. Tam sem. Nuuudaaa.
58:22
Tak hosté stojící za vlastní bránou asi jo...
55:39
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
55:39
Burýšek zatáhl za záchranno ubrzdu. Ve vlaku se platí flastr, tady se sedí na trestné.
54:52
Videman se vymotal ze strany...spojnica.
53:33
Ten Obšivač to je jinej doktor.
52:15
Ulman na dlouhou ruku...bohužel nic.
51:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Tomáš Foret (4:4).
51:59
Foret krásně našel Házyho a ten si nebral servítky.
49:49
Gulliveři sice tlačí, ale je to spíš takové platonické tlačení.
46:55
Lidičky je to nuda.
45:02
Námaz na Černocha. Tohle snad nešlo nedat....no jenže nedal.
42:55
Už několikátý chumel před bránou hostí...zas šance jak šampáňo, ale výsledek jak uschlej chleba.
41:39
Obšivač si lehl a neprolezlo nic a nikdo...
41:07
Barabáš opět přiznává out...well done.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:6
40:00
Bídný dneska. Lidí málo, florbal děsnej, junioři rupli (zdravíme).
40:00
Radši bych se asi díval na StarDance...
40:00
39:33
Hostující Barabáš přiznává out...respekt chlape.
38:45
Dobře to Zbořil vyčistil. A situace 3 na 1 je pryč.
37:57
Dneska se prostě hezkej florbal nehraje.
36:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Jan Videman (3:4).
36:17
Zbořil oplácí stejnou mincí.
34:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Slovák, asistoval Petr Burýšek (2:4).
34:59
Další střela nazdařbůh od půlky a zas gól...
33:57
Gulls si nějak nevšimli, že jdou hosté do pěti a zachraňoval to až Chrást.
33:21
Přesilovka celkej fajn, ale ten gólovej punc tomu prostě chybí.
31:21
Vyloučen hráč Vladislav Chmelař družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
31:21
Domácí zas hrozně rychle rozehráli dopředu a hosté prostě nestačili včas vyměnit směny.
30:02
Bílkova obří šance. Jenže když netrefíš balon, gól nedáš.
29:26
Šmíd si hezky všiml, že hosté střídají a poslal dopředu Foreta. Ten bohužel nepropálil vrata.
28:11
Ulman to udělal moc krásně. Jen měl klučina střílet.
27:45
Domácí už nehrají jak jelimáni a je to vidět.
25:56
Jááák Vrtěl toho Boušku našel....tahanej bekend přes celý kluziště!!!
25:20
Házy by si ty svoje námazy měl nechat patentovat.
23:00
Máme z mantinelů vlnobití.
21:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Adam Bouška (2:3).
21:47
Akce jak z továrny na čokoládu. Wow.
20:57
Šance Ulmana jak vrata od hangáru....Obšivač.
20:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Tomáš Foret (1:3).
20:30
Ťuk ťuk a Černochová rána to hned děla veselejší.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 5:5
20:00
No co si budem chlapci a děvčata, je to bída a utrpení.
20:00
19:57
Černochův homerun...hurááá!!!
19:43
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
18:59
Bouška sám před kasou, jenže místo slavení trefuje zeď....fakt úžasný.
18:02
Pollak svojí kličkou překvapil možná i sebe.
16:19
Chrást ala Glorie výborně!!!
15:22
Majk Šmíd použil hokejku jako kosu a host skučí bolestí.
14:37
Házyho projektil. Místo goal hornu Obšivačova ruka.
14:14
Ulmanova šance ze strany. Obšivač byl našit do pupku.
12:45
Pollak suverénně do tří...jak to asi dopadlo. No blbě.
11:55
Tady to asi bude ještě zajímavý...
11:32
Novákovi se rozeskákal balonek a jako by to zrcadlilo dosavadní průběh.
10:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Stanislav Barabáš (0:3).
10:23
Může být ještě hůř???
09:17
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
09:17
Videman i celá střídačka se diví jako kdyby na halu došel mamut.
07:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Petr Burýšek (0:2).
07:26
Dlouhý balon přímo na Chrásta, který sice samotný projektil vyrazil, jenže přímo ke Chmělařovi který trochu se štěstím zadělává na večerní útratu.
06:30
Hrozný, přímo příšerný flóčko se zatím hraje....slovy klasika: "Chce se mi zvracet!"
03:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval David Žniva (0:1).
03:33
Začátek jak z partesu teda vypadá určitě jinak...střela z půlky a domácí musí dotahovat.
01:53
Házyho nahrávka připomínala druháka, co ví co ho čeká, ploužícího se do školy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Jakub Zdražil, Petr Burýšek, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Vladislav Kittel
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Rostislav Riger, Václav Černoch, Martin Ulman, Adam Bouška