2:1
1:4
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Florbal Exelsior Havířov 5:6
15. Vladislav Kittel, 18. Josef Viktořík, 22. Jakub Štůsek, 38. Jakub Štůsek, 49. Daniel Matloch - 15. Petr Burýšek, 37. Daniel Filip, 50. Adam Feber, 52. Adam Klimeš, 52. Adam Feber, 59. Adam Klimeš; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Marek Obšivač 31 - Vojtěch Stefan 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:4;
60:03
Komentář domácího asistenta trenéra, Standy Barabáše 1. část: První dvě třetiny jsme hráli kvalitně a zodpovědně. Ve třetí třetině jsme věděli, že na nás soupeř vletí a věřili jsme, že z jejich otevřených zadních vrátek dokážeme skórovat. Bohužel jsme však nedokázali z těch několika super šancí dát branku a sami se dopouštěli chyb v obraně.
60:02
Komentář domácího asistenta trenéra, Standy Barabáše 2. část: Hosté tohoto tlaku dokonale využili a individuálními dovednostmi v závěru rozhodli. My jsme v každém zápase outsider, ale troufám si říct, že se v každém zápase zlepšujeme. Uvidíme dál. Díky soupeři, rozhodčím, divákům.
60:01
Komentář hostujícího trenéra Pláška: "Vydřené body, které mají svou hodnotu. Soupeř dvě třetiny zvládl velmi zkušeně, třetí jsme to udřeli a po kombinacích zápas zlomili v náš prospěch. Děkujeme soupeři, divákům a časoměřitelkám."
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 4:18. Celkově: 23:37.
59:39
Burýšek st. sám na golmana. neuspěšně.
59:02
Domácí v 6.
58:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (5:6).
57:59
Vilímova střela do masky Obšivače.
57:43
Smékal ukázal své sprinterské schopnosti a nakonec vybojoval míček do rohu napravo od Stefana.
56:47
Kombinace Barabáš - Hegar - Doležel končí na levé ruce Stefana.
55:50
Klimeš nebezpečně míjí branku.
55:35
Vilím z dálky. Obšivač vyráží pravou rukou.
55:03
Doležel zachránil situaci když Vilímovi vypíchl míček.
54:28
V posledních páru minutách vidíme velmi běhavý florbal jako na začátku samotného utkání.
52:17
Domácí i po oddechovém čase chybují.
51:59
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
51:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Vilím (5:5).
51:59
Dokonalý obrat utkání v podání havířovských.
51:40
51:40
Klimeš nejprve prošel mezi 3 domácími a pak zakončil až za záda rožnovského gólmana.
51:02
Šochmanova střela vyražena Obšivačem. Rozehrávka pro hosty.
50:40
Nyní v hale jde pořádně slyšet i diváky.
50:14
S touto střelou Černého měl Obšivač problémy a oběma rukama ji vyrazil do bezpečí za mantinely.
49:30
Viktořík sám před Stefanem. Míček mu ujel.
49:04
49:04
Vilím připravil Feberovi na pohled skvělou akci, druhý zmiňovaný už to neměl složité.
48:00
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch (5:2).
48:00
Kuriózní branka, která navýší vedení domácích.
47:45
V rožnovské přesilové hře střely na branku 2:2.
47:09
Pavel Barabáš ze středu, ale Stefan vyráží.
46:40
Domácím se zatím přesilovka nedaří.
45:37
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:37
Vilím narval S. Barabáše na zeď a jde si odpočinout.
44:46
Obšivač se ukázal dalším skvělým zákrokem, zatímco domácí ještě nevystřelili v této třetině na branku.
43:20
Ošťádal skončil na zemi po čistém souboji s Hegarem.
42:52
Teď jsme viděli ukázkový press hostí. Dva zákroky Obšivač a jeden levá tyč.
41:45
Na dnešní utkání si našlo cestu 139 diváků.
39:59
Střely ve 2. třetině: 10:7 pro domácí. celkově 19:19.
39:15
Zdražil se po souboji těžce zvedá ze země.
38:50
Viktoříkova střela z půlky byla pro Stefana lahůdka.
37:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek bez asistence (4:2).
37:52
Jakub Štůsek dnes rozhodně nemá dost a potvrzuje to brankou.
37:34
Doleželovi se nepodařilo protlačit míček na útočnou polovinu. Míček z jeho hole letěl nad mantinel.
36:57
Hegar skončil za mantinelem u hostující střídačky a domácí mají rozehrávku.
36:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Jakub Vilím (3:2).
36:18
Černého střelu tentokrát zastavil až Obšivač
35:55
Klimeš odevzdal střelou nad mantinely.
35:22
Další Černého střela. Zblokována Slovákem.
35:17
Vilímuv projektil do Štůska.
34:50
Černého pokus mimo bránu.
34:34
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
34:34
Hřivna si obhodil Hegara, který ho nepustil dále.
34:12
Daniel Filip nastřelil Burýška s č. 77.
33:35
Burýšek st. napálil břevno.
32:46
Hlavní pořadatel (p. Macura) si chválí vlastní playlist během přerušení hry. Nikdo si nedovoluje nesouhlasit.
31:32
Domácí se konečně dostali do své hry, kdy si přihrávali a drželi míček, ale útočný faul udělal Hegar. Viktořík to komentoval slovy "Ku**a Hegyyyyy".
30:50
Před domácí brankou je trochu horko. Hosté začali agresivně tlačit a domácím to nevyhovuje.
28:55
Štěstí je na obou stranách. Vilím napálil pravou tyč Obšivačovy svatyně.
27:15
Kostelecký našel úplně volného Doležela, který vypálil do odkryté branky. Stefana společně s celým Havířovem zachránilo břevno.
26:20
Klimeš skončil na zemi po kvalitním souboji a sudí pískají faul.
25:10
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Josef Viktořík.
25:10
Viktořík vykoupal gólmana a chybělo již jen trefit prázdnou branku. Do příště to snad natrénuje.
25:09
Rychlonožka Smékal přdběhl i svůj stín a dostal se před Stefana. Nájezd pro domácí.
24:15
Souboje za brankou ukončil Obšivač tím, že míček sebral a hráči nemohli dále pokračovat.
23:40
S. Barabáš skvěle zblokoval střelu Černého.
21:40
Domácí opravdu plní rozkazy trenéra Kasla, kdy se neženou do útoku a rozehrávají ze zajištěné obrany.
21:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Jakub Zdražil (3:1).
19:59
Poměr střel v 1. třetině: 9:12 pro Havířov.
19:50
Proti Šochmanovi skvěle vystoupil Barabáš.
19:45
Domácí velice důrazní u mantinelech v obraně.
18:07
Úžasná střela Chmelaře, ale Stefan na poslední chvíli vytasil zákrok pravou rukou.
17:53
Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil Pavel Bezděčík.
17:53
Konkrétněji provede nájezd kapitán hostí.
17:52
Uvidíme trestné střílení v podání hostí.
17:02
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Stanislav Barabáš (2:1).
16:57
Poprvé vidíme na hřišti Pavla Barabáše a nejlepšího domácího kanonýra, Josefa Viktoříka.
15:50
Mladí podavači míčků podporují svůj tým bubnem a celým objemem plic!
15:32
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:32
Uvidíme domácí přesilovku.
14:10
Vlastní branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek (1:1).
14:10
Rožnovská radost brzy končí.
14:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Ondřej Smékal (1:0).
14:00
KITTEL A GÓL! Rožnovský forward se dostal sám před gólmana a vymetl Stefanovi levou šibenici.
13:47
Dnešní utkání je velice živé a pro diváky dle mého názoru zajímavé. Snad to takhle vydrží do posledního hvizdu.
12:33
K rozehrávce cca z poloviny hřiště se postavil Stanislav Barabáš a narval to do zdi hostí.
12:05
Klozovi ujel míček v rohu, nalevo od Obšivače, čímž odevzdal míček Zdražilovi.
11:30
Barabášův nához na branku Stefan neviděl, ale míček si trasu mezi tři tyče nenašel.
11:10
Slovák se Smékalem odzbrojili Klimeše, za což druhý zmiňovaný dostal výprask u mantinelu. Rozehrávka pro domácí.
10:32
Kosteleckého přihrávku zpracoval Kittel a z první vystřelil. Stefan napodobuje Obšivače a také je stále 100%.
09:10
Kozlíkovu nebezpečnou střelu z poloviny vyrazil Obšivač před sebe. K míčku se nejdříve dostal Matěj Černý, který sice trefil branku, ale před brankovou čárou skočil ještě Obšivač.
08:30
Zdražilovu přihrávku na Hegara zachytil na poslední chvíli Šochman.
07:20
Kostelecký špatně rozehrál, míček chytil Kloza, ale Obšivač stále pozorný.
06:02
Mladý útok Sršňů v podání Slovák-Smékal-Štůsek dělá hostům obrovské problémy v rozehrávce.
05:33
Kapitán Hegar zvolil výběh místo přihrávky na Doležela, ale jeho pokus byl zblokován.
04:50
Daniel Matloch obtočil branku s úmyslem zakončit, ale rožnovská jednička vyráží botou.
03:55
Kostelecký se prokličkoval až před Stefana, ale na toho už byl krátký.
02:16
Petr Burýšek s jistotou rozehrává z obrany. Na zapisovatelském stolku jsme si také všimli jeho nových bílých bot, které jsou nepřehlédnutelné.
01:14
Junior Smékal vedl míček po levém mantinelu a pak zakončil. Stefan vyrazil maskou.
00:20
První střela na Obšivače. Rožnovský gólman bez problému vyráží.
00:01
Žádné buly se nakonec neuskutečnilo, protože Havířov získal volný úder.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Filip
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Jakub Zdražil, Petr Burýšek, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Vladislav Kittel