1:2
6:4
- : -

1. FBK Rožnov p/R - HEROS Florbal Chomutov 8:7
7. Josef Viktořík, 23. Vladislav Kittel, 43. Vladislav Kittel, 48. Petr Burýšek, 50. Ondřej Smékal, 53. Vladislav Chmelař, 55. Petr Krhut, 56. Pavel Barabáš - 15. Tomáš Novotný, 36. Daniel Kučera, 38. Tomáš Novotný, 46. Tomáš Novotný, 46. Tomáš Novotný, 48. Jiří Šafařovský, 54. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Marek Obšivač 26 - Karel Šantora 11; po třetinách: 1:1, 1:2, 6:4;
60:02
Komentář hrajícího kapitána domácích, Pavla Barabáše: Dnes si tu diváci užili parádní zápas. Dvě třetiny se hrál zodpovědný florbal, který měl své kvality. Ve třetí třetině se to trochu zbláznilo, soupeř ukázal, že je kvalitnější v zakončení, a ujal se tříbrankového vedení. My nesložili zbraně a dokázali utkání otočit. Po dlouhé době se sešel celý náš mančaft a na hře to bylo znát. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:01
Komentář trenéra hostí, pana Martina Bociana: Bohužel musím konstatovat, že domácí zvítězili zaslouženě, díky svému nasazení a víře ve výhru. Z naší strany až příliš laxní a nedisciplinovaný výkon. Ztratit tak tvrdě vydřené vedení o tři branky během několika minut mě velmi mrzí. Soupeři gratulujeme.
60:00
59:59
Fantastický obrat domácích a Rožnovští berou 3 body. Střely ve 3. třetině: 11:12. Celkově 19:33
59:00
Na dnešní zápas si našlo cestu 148 diváků.
58:14
Timeout HEROS Florbal Chomutov
58:14
Hegar si velice dobře obhodil Šaršu, ale pak se nestrefil mezi tři tyče.
58:14
Hosté v 6.
57:25
Smékal vystřelil, Viktořík dorážel, Šantora pokryl.
55:59
Proti Melíškovi vytáhl skvělý zákrok pravou rukou Obšivač.
55:10
Novotného bekend skvěle zblokoval Slovák.
55:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš z trestného střílení (8:7).
55:06
Uvidíme nájezd domácích v podání kapitána, Pavla Barabáše.
54:29
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Patrik Hegar (7:7).
54:29
Výhoz Petra Burýška zblokoval Patrik Hegar a střely ze vzduchu se ujal Petr Krhut, který posílá domácí zpět do hry.
53:56
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jiří Šafařovský (6:7).
52:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval David Žniva (6:6).
52:22
Dokonalý obrat utkání a srovnávací branku po dorážce střílí Vladislav Chmelař.
51:10
Ukázkový kotrmelec za mantinel v podání Stanislava Barabáše. Právě jsme byli svědky hlavního akrobatického představení.
49:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Petr Krhut (5:6).
49:54
Smékal si prohodil dva hráče a zakončil 20 nad led,
49:18
Dobrý únik v podání Žnivy končí na masce Šantory.
47:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval David Žniva (4:6).
47:56
Náhodný nához Burýška končí v síti.
47:39
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Tadeáš Melíšek (3:6).
46:42
Domácí se neženou do útoku i přes dvoubrankový odskok hostí.
45:37
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Linc (3:5).
45:04
42:56
Po srovnávací brance přestali domácí tolik tlačit a spíše čekají na tah soupeře.
42:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Petr Krhut (3:3).
42:38
Krhut zkušeně našel Kittla na středu.
41:50
Skrytá střela Pavla Barabáše končí na levé ruce Šantory.
40:52
Vyloučen hráč Jiří Šafařovský družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:15
Krhut netrefil dobře míček ze vzduchu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: 3:9. Celkově zatím 8:21 pro Chomutov.
38:50
Pavel Barabáš našel Viktoříka, který z otočky střílel, ale vedle.
37:07
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Halej (2:3).
35:21
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Jiří Šafařovský (2:2).
35:11
Semerádova mířena střela trefila jen tyč.
33:05
Smékal hodil míček Slovákovi, Slovák na střed Štůskovi, ale ten netrefil ideálně míček a nastřelil jen hráče před sebou.
32:39
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:51
Pavel Barabáš nastřelil tyč.
31:33
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
31:17
Žniva je zpět a odložené vyloučení stále trvá.
30:00
Smékal si pohrál s celou pětkou a získal odložené vyloučení.
29:30
Melíšek do odkryté branky, ale v cestě mu stál ještě Kostelecký.
28:58
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:45
Skvělé kombinaci v podobě prvního domácího útoku chyběla jen koncovka.
27:44
Obšivačův výhoz doletěl ke Smékalovi, kterého rána o centimetry minula branku.
26:53
Kittlův pokus vyrazil Šantora poměrně bezproblémově.
25:08
Verdikt rozhodčího se z lavičky příliš nelíbil hvězdě z extraligy, J. Rýparovi, který si na tento zápas také našel cestu.
23:30
Hegar neuspěl sám před Šantorou.
22:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval David Žniva (2:1).
22:54
Kittel si protáhl míček po levém mantinelu a vymetl pavučiny vzdálenější tyče.
22:05
Tato třetina je výrazně v pomalejším tempu a zatím bez střely na branku.