3:0
2:0
- : -

TROOPERS MAH Košér C - FbC ReActive Aligators D 7:1
6. Patrik Adámek, 7. Daniel Vindiš, 16. Daniel Vindiš, 23. Jiří Šidla, 26. Patrik Adámek, 32. Michal Šmíd, 36. Jan Skalický - 9. Martin Krumpolc; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Hellebrand ? - Jakub Zmek ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:0;
39:00
35:07
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Jan Skalický, asistoval Václav Tesař (7:1).
34:40
Frank právě z "Umláškoval"
34:35
Timeout FbC ReActive Aligators D
31:18
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Michal Šmíd bez asistence (6:1).
27:28
Vyloučen hráč Vlastimil Jeřábek družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za špatné střídání.
26:00
26:00
25:21
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Jiří Šidla (5:1).
22:53
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Jiří Šidla, asistoval Martin Vašina (4:1).
18:41
Stalo se nečekané Maritn "Pivas" Krumpolc se poprvé rozběhl
17:10
Vyloučen hráč Ondřej Frank družstva FbC ReActive Aligators D na 2 minuty za sekání.
15:49
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Daniel Vindiš, asistoval Patrik Adámek (3:1).
13:00
13:00
11:17
Odchovanec FBC Aligators Ondřej Frank není dnes ve střelecké formě, měl by se učit od nejlepších jako jsou Jiří Bašta nebo Lukáš Gregr
08:20
Branku družstva FbC ReActive Aligators D vstřelil Martin Krumpolc, asistoval Vít Král (2:1).
06:28
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Daniel Vindiš, asistoval Ondřej Synek (2:0).
05:32
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil Patrik Adámek, asistoval David Sehnal (1:0).