2:2
1:0
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FBK Štajgřy Ostrava 3:2
19. Patrik Polák, 21. Patrik Polák, 27. Jiří Sikora - 20. Lukáš Václavík, 23. Petr Popelka; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Marosz ? - Marián Lachman ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:0;
36:00
35:45
Brankář hostů si sedl mezi náhradníky a jeho tým hraje v šesti lidech na place.
33:40
Hosté se snaží s nepříznivým skóre něco udělat a vrhají veškeré své síly do útočení.
31:09
Dan povzbuzuje tým hostů a snaží se jim poradit, jak zahrát útočné akce. Nikdo z nich ho však neposlouchá a pokračují ve své předváděné hře.
29:53
Hosté odehráli zkušeně oslabení a při návratu vyloučeného hráče mohli dokonce srovnat, ale brankář hostů se vyznamenal.
28:03
Vyloučen hráč Petr Havlena družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za hrubost.
26:03
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jiří Sikora, asistoval Martin Lasota (3:2).
26:03
Hosté přetavili svůj tlak v branku do vlastní sítě, což nelibě nese jejich střídačka, která produkuje komentáře, které by se neměly publikovat ani po desáté večer.
25:51
Hosté zamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu. Vytěží z tohoto tlaku něco?
24:30
Začíná nám poslední třetina, kdo nakonec urve vítězství na svou stranu nebo se rozejdou dnešní soupeři smírně?
24:00
24:00
22:21
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Petr Popelka bez asistence (2:2).
22:21
Goól ala karas...jednoruký bekhend, který zaplul do brány
20:45
Na hřišti se nám dějí věci. Skóre se nám měnilo hned třikrát a to takovou rychlostí, že dva prsty na klávesnici nestačily.
20:16
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Martin Chmiel (2:1).
19:36
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil Lukáš Václavík, asistoval Jakub Škrov (1:1).
18:59
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Jan Izaiáš (1:0).
17:47
Rozezněla se nám tu třikrát tyčka. Bohužel to nedopadlo gólem, ale místní se začali scházet do kostela.
16:27
Nadějný brejk hostů skončil střelou panu bohu do oken. To zamrzí
15:29
Zpět k zápasu...nic se tady neděje
13:00
Dan v rozhovoru řekl, že si není příliš jistý, co ovlivnilo jeho kariéru a odkázal nás na jeho ženu, že ta bude vědět víc než on.
12:00
12:00
10:00
V televizním studiu se nám objevil bývalý reprezentant v mládežnické kategorii Dan Hrbáček, který nám během přestávky poskytne rozhovor o tom, proč jeho nadějná kariéra skončila neúspěchem.
09:03
Trestné střílení družstva FBK Štajgřy Ostrava neproměnil Jakub Škrov.
09:03
Brankář Jablunkova se během trestného střídání vyznamenal a nedovolil útočníkovi změnit skóre ve prospěch Štajgrů.
07:30
Jablunkov svého soupeře na chvíli zamkl ve svém obranném pásmu avšak gólová nahrávka byla delší než si nahrávající hráč přál.
05:30
Zatím sledujeme urputnou bitvu dvou defenzivně laděných týmů.
03:10
Hráč bez dresu (Jablunkov) ve 100% šanci netrefil zařízení a se sklopenou hlavou odchází střídat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Štajgřy Ostrava:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Martin Velčovský, Vladislav Stebel, Jiří Sikora, Martin Lasota, Patrik Polák