5:0
4:1
- : -

FBC Ossiko Třinec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:3
26. Tereza Martynková, 32. Petra Bieleszová, 32. Adéla Šibrová, 32. Karolína Franková, 40. Petra Stará, 47. Lucie Mišúnová, 49. Tereza Mikulová, 53. Nikola Liberdová, 58. Petra Stará - 3. Lucie Romančáková, 18. Lucie Romančáková, 43. Kateřina Kroulíková; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 19 - Patricie Šedivá 25; po třetinách: 0:2, 5:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Třinec byl jednoznačně lepším soupeřem na což jsme se připravovali. Dokázali jsme v první třetině ale jeho chyby potrestat a trochu za námi stalo i štěstí, jelikož tlak Třince byl opravdu velký. Zbytek zápasu už jsme ty naše šance neproměňovali a naopak soupeř ano. Daleká cesta domů, ale jsem rád za toto utkání, prohráli jsme sice výsledkově, ale v hlavě máme výherní pocity :-) Děkujeme soupeři za parádní utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Do první třetiny jsme nastoupili jako mistři světa bez pokory k soupeři a to se nám sakra vymstilo. Rtyně zahrála skvěle a zaslouženě vedla 0:2. Od druhé třetiny holky z hrušky spadly a začaly fungovat, jak mají. Loni jsem si přál k Vánocům Lexaurin, letos prosím čepici, protože s takovou jsem do prosince bez vlasů. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů."
60:00
58:50
Vyloučen hráč Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
57:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Karolína Franková (9:3).
56:25
Adela Šibrová pro máchla hokejkou a netrefuje míček.
56:00
Střela Mikulové končí nad bránou,
52:28
Nádherná souhra týmu Ossika končí překrásným gólem.
52:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Eliška Zetková (8:3).
52:15
Petra Stará netrefuje poloprázdnou bránu.
51:39
Střela Mišunové končí těsně vedle.
49:35
Hra se přelívá ze strany na stranu.
48:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Lucie Mišúnová (7:3).
46:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Adéla Šibrová (6:3).
45:45
Oba týmy hrají stejný florbal.
43:44
Oba týmy vstoupili do 3 třetiny ve stejném tempu.
42:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Kroulíková, asistoval Kateřina Jiránková (5:3).
40:00
40:00
39:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Tereza Mikulová (5:2).
36:15
Zápas se přelívá na polovině hostujícího týmu.
34:00
Střela Frankové končí hodně vysoko nad bránou.
32:40
Děvčata Ossika se dostaly do svého tempa po polovině utkání.
31:56
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková bez asistence (4:2).
31:51
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Lucie Mišúnová (3:2).
31:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Nikola Liberdová (2:2).
29:52
Opět nádherný zákrok Martiny Szwanczarové.
29:37
Přesilovka Třince zatím bez gólu.
27:50
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
27:50
Skvělý zákrok Martiny Szwanczarové.
26:39
Tempo Ossika se 100% zvedlo.
25:15
Skvělá teč Terezy Martynkové končí gólem.
25:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Tereza Mikulová (1:2).