0:3
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbalová akademie MB 0:6
1. Michaela Fellerová, 12. Kateřina Kvapilová, 22. Petra Beránková, 28. Petra Beránková, 33. Barbora Doležálková, 56. Eliška Mrázková; rozhodčí: Václav Patera - Filip Oberta; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 21 - Marie Topolová 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostů (Radek Novák): Chtěl bych poděkovat všem dívkám za předvedený výkon v obraně, a zvláště naší gólmance, kterýá vychytala skvělé utkání. Ale samozřejmě za podpory všech našich dívek. Přes jednoznačný výsledek to nebyl vůbec jednoduchý zápas. Fyzicky náročný, běhavé soupeřky nás neustále nutily být ostražití v obraně. A dali jsme i pěkné góly po hezkých akcích
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Co říct k zápasu... . Špatně jsme odehráli prvních deset minut zápasu, potom jsme se postupně zlepšovali. Bohužel, dnes bychom asi nedali gól ani kdybychom hráli 6 hodin v kuse. Soupeř byl velmi efektivní, dal tři pěkné branky, 2 se štěstím a jednu, která nebyla. Jsem rád, že to holky nezabalily a odmakaly utkání do konce. Zítra budeme lepší.
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Děkuji soupeři, kterému přeji dobrou cestu domů, rozhodčím a pořadatelům za jejich práci a divákům za podporu.
60:00
57:37
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
55:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Petra Beránková (0:6).
51:04
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině, Slavia : 9 a Mladá Boleslav : 10
40:00
34:18
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Kristýna Zelená (0:5).
27:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Horáková (0:4).
21:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Mrázková (0:3).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině, Slavia : 5 a Mladá Boleslav : 9
20:00
18:08
Vyloučen hráč Petra Beránková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Barbora Doležálková (0:2).
00:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Fellerová, asistoval Kristýna Viktorová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Eliška Horáková, Petra Beránková, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Denisa Razímová, Jana Vostrá, Anna Alexandra Suková