2:1
3:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Chomutov 6:2
10. Kristýnka Otcovská, 24. Laura Vytrhlíková, 39. Laura Vytrhlíková, 41. Laura Vytrhlíková, 51. Laura Vytrhlíková, 55. Klára Svobodová - 19. Simona Chodurová, 21. Denisa Ulčová; rozhodčí: Jan Vacín - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 20 - Aneta Blahníková 24; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:0;
60:00
Střely na branku po třetí třetině Chomutov 9, Bivoj 11.
60:00
Komentář trenéra Chomutova (p. Jakub Novák): Nejhorší výkon v sezóně. Nesoustředěnost, nedůraz a všude jsme byli o krok pozdě. Zřejmě z přemotivovanosti. Poučíme se a příště budeme lépe připraveni. Zasloužené vítězství Litvínova. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra Litvínova (p. Vadim Všetula): Bylo vidět, že to je derby s velkým D. Místo ale bitvy se vším všudy to bylo velmi nervozní utkání plné chyb a pomalosti. Museli jsme stáhnout hru a pak už to byla nádhera. Skóre mohlo být o hodně větší jen díky Haškovi v brance Chomáče se tak nestalo. Velká pochvala a jdeme si užít babí léto a dědův jablečný závin. Krásně voní.
60:00
58:44
Svobodová Lenka střílí vysoko nad.
56:23
Arazimová vyslala střelu lehce vedle brány.
55:15
Slavíková zkusila vstřelit další branku, ale marně.
54:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Klára Svobodová, asistoval Natálie Janouchová (6:2).
54:34
Hra běží už několik minut bez přerušení.
52:44
Otcovská po samostatném úniku branku vstřelit nedokázala.
51:59
Nyní se Chomutov pokusí vstřelit branku v přesilovce.
51:49
Vyloučen hráč Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
50:50
Timeout Florbal Chomutov
50:50
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (5:2).
50:42
Netušilová trefila míček mimo branku.
49:02
Otcovská v oslabení trefila brankařku pouze do ramene.
48:34
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
46:20
Slavíková trefila pouze hráčku Chomutova do nohy.
45:11
Netušilová srazila hráčku Chomutova, ale čistě.
41:45
Vytrhlíková se pokusila vstřelit čtvrtou branku, ale marně.
40:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýnka Otcovská (4:2).
40:01
Úvodní buly pro Chomutov.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině Bivoj 14 Chomutov 6.
40:00
39:40
Suková trefila míček pouze za branku.
38:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Jana Arazimová (3:2).
38:05
Vyloučen hráč Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:45
Slavíková minula branku z bezprostřední blízkosti branky.
34:24
Šidlochová vyskočila z trestné lavice a hned se dostala ke střele, ale minula branku.
32:48
Střihavková opět minula branku.
32:15
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:22
Střihavková minula prázdnou branku.
29:09
Už několik minut hra běží plynule a nebyla dlouho přerušena.
28:00
Svobodová Lenka trefila pouze tyč.
26:30
Suková minula branku.
24:52
Šulcová vyslala střelu, ale brankařka Chomutova střelu vykryla.
23:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (2:2).
21:50
Otcovská zavítala na střídačku Chomutova.
20:52
Otcovská přestřelila branku.
20:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Denisa Ulčová bez asistence (1:2).
20:01
Úvodní buly vyhrál Chomutov.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině Litvínov 5 Chomutov 5.
20:00
19:35
Střela Arazimové byla zblokována.
18:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Eliška Šidlochová (1:1).
17:43
Janouchová Natálie trefila pouze zeď Chomutova.
16:46
V první hrací době se zatím moc nestřílí.
15:18
Čiháková Lenka vyslala střelu, ale pro brankařku domácích to nebyl žádný problém.
14:40
Bímová zůstala ležet na zemi, ale už je vše v pořádku.
12:55
Velká chyba Litvínovské obrany, po které branka nepadla.
10:54
Netušilová se pokoušela proniknout k brance, ale hráčky Chomutova jí to nedovolily.
10:04
Bivoj předvádí skvělé oslabení.
09:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Andrea Sára Šulcová (1:0).
08:08
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
07:35
Momentálně se hra odehrává pouze na středu hřiště.
04:20
Bártové sklouzl míček z čepele a střela mířila pouze za branku.
02:33
Bímová Veronika vyslala střelu, ale brankařka domácích byla připravena.
00:55
Arazimová se pokoušela vstřelit branku, ale brankařka Chomutova byla připravena.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Dominika Klímová, Denisa Ulčová, Tereza Suková, Barbora Suková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Andrea Sára Šulcová, Lucie Fleišerová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková