- : -
60:00
Střely po třetí třetině: Bohemians - 18 ; Liberec - 8 .
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Jakubík): Dnešní výsledek určitě neodpovídá průběhu zápasu a předvedenému výkonu od holek, to je jediný co mě na zápase mrzí kvůli holkám. Práce v tréninku se začíná vpisovat do zápasů a s týmem z vyšších příček už dokážeme tvořit hru a místy být více nebezpečný. Děkuji holkám za koncentraci celý zápas a soupeři za hru. Budeme lepší.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): V první třetině jsme těžili z přesilových her, ale ve zbytku utkání dominovali. Soupeř těžil z brejkových příležitostí, kterých měl až moc. Na tom musíme pracovat. Jsme rádi, že se prosadily všechny lajny a některé hráčky daly svůj první gól. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00
57:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková, asistoval Anna Marešová (13:5).
57:34
Po dlouhém tlaku domácích Liberec ubírá na tempu obrany a nechává Bohemku zakončit.
57:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová z trestného střílení (12:5).
57:11
Rozhodčí po sekání před brankovištěm hostů nařizuje trestné střílení.
56:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (11:5).
56:35
Hana Poláková dostává míček, přebíhá si obranu Liberce a precizní obehrávkou gólmanky zasazuje míček do branky.
54:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Julie Faťunová, asistoval Markéta Rumlová (10:5).
54:59
V souboji za středem hřiště byl výraznější Liberec, který sbírá balónek a zakončuje do horní části branky.
52:38
Domácí úspěšně zdrželi čas přesilovky a opět hrají v plném počtu.
51:49
Bohemians se i v oslabení dostávají do útoku a drží míček v rohu.
50:23
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:23
Hosté se dostávají k rozehrávce z rohu a všímají si nedovolené vzdálenosti domácích , kterou po rychlé rozehrávce trestají rozhodčí početní výhodou.
49:33
Liberec se dostává k míčku a zakončuje, avšak do obrany Bohemky a míček končí za mantinely.
46:57
Dravost všech hráček není sice tak velká jako v druhé třetině, ale o šance tu rozhodně není nouze.
45:25
Liberec se individuální akcí dostává do útoku a zakončuje, gólmanka Bohemky je ale pohotová a míček chytá do ruky.
43:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Adéla Bočanová (10:4).
43:54
Dlouhý nátlak domácích se vyplatil a Bohemians přidávají další gól do své sbírky.
42:31
Další nepovedená dořážka Bohemky ústí ve výhodu pro Liberec.
40:53
Pokus o dorážku domácích sbírá gólmanka Liberce a uklidňuje hru.
40:01
Po úvodní buly třetí třetiny vybojovala míček Bohemka a ihned se přesouvá do útoku, ale nezakončuje.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Bohemians - 12 ; Liberec - 9 .
40:00
38:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Pavla Bárková (9:4).
38:43
Liberec si vytváří šanci a proměňuje svojí přesilovou hru ve svůj prospěch.
36:46
Vyloučen hráč Aneta Toulová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
36:46
Domácí chybují v bránění ve hře a Liberec se poprvé za zápas dostává k početní výhodě.
35:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (9:3).
35:00
Domácí vytváří na Liberec nátlak a zvyšují gólový rozdíl.
33:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Jessica Zlámalová (8:3).
33:35
Bohemka se dostává na velké brankoviště hostů a střelou pod ruku brankářky přidává další gól.
32:47
Bohemians si vytváří šanci, ale hru překombinovali a míček končí za brankou Liberce.
31:11
Dochází k dalšímu zranění hostů a domácí se snaží využít čas, dokud rozhodčí nezastaví hru, ale neúspěšně.
28:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová bez asistence (7:3).
26:28
26:28
Bohemians potvrzují, že umí proměňovat přesilovky a do branky hostů dávají další gól.
25:50
Vyloučen hráč Michaela Pavlíková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:50
Dochází k útočnému faulu Liberce, který posílá domácí do početní výhody.
25:15
Hra je teď o poznání rychlejší a můžeme vidět útočné akce na obou stranách.
23:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová, asistoval Natálie Bartošová (6:2).
23:17
Oba týmy střídají, ale na míčku jsou domácí, kteří využívají nepřipravené lajny Liberce a zvyšují gólový rozdíl na 6:2.
22:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (5:2).
22:14
Bohemians také provádí protiútok a úspěšně ho zasazují do branky hostů.
20:57
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Pavlíková, asistoval Karolína Vlachová (4:2).
20:57
Liberec posouvá svůj útok až před brankoviště domácích a do odkryté branky střílí gól.
20:01
Po buly se hra přelývá ze strany na stranu a první střídání druhé třetiny vypadá o dost energičtěji než jakékoliv předtím.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bohemians - 10 ; Liberec - 5 .
20:00
18:11
Domácí nevyužívají přesilovku a Liberec hraje opět v pěti.
16:02
Vyloučen hráč Lucie Tomášková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
16:02
Bohemians se dostávají k další početní výhodě a trenér hostů se zlobí, protože se mu nelíbí verdikt rozhodčích.
15:14
Liberec se pokouší dostat do útoku nahazovanými balónky, ale domácí je všechny berou pod svojí kontrolu.
13:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (4:1).
13:24
Po nedovoleném vrážení domácí využívají své početní výhody a skórují další gól.
12:35
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:59
Netrvá dlouho a máme tu zranění i na polovině hostujících, tentokrát to ale odnesla hráčka domácích a pomalu přesouvá na svojí střídačku.
10:36
10:36
Bohemka se lépe zorientovala v chaosu na hřišti a využila ho ve svůj prospěch.
09:53
A máme tu první zranění. Na polovině domácích došlo ke tvrdému střetu a pozornost zdravotníka dostává hráčka Liberce.
09:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (2:1).
09:25
Liberec se obehrávkou dostává přes obranu Bohemky a využívá prázdný prostor ke vstřelení gólu.
08:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (2:0).
08:36
Bohemians využívají početní výhodu a skórují další gól. Liberec se ještě snaží diskutovat, ale nakonec gól platí.
07:55
07:55
Po drsném souboji v rohu hostů získává Bohemka početní výhodu.
06:13
Liberec se pokouší o první střelu na bránu, ale se nedostal přes obranu domácích.
04:18
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Hana Poláková.
04:18
Bohemians se dostávají do útoku nahazovaným míčkem, ale hned poté jsou sfaulováni před brankou hostů a je nařízený nájezd.
02:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:0).
02:52
Domácí se opět dostávají do útoku a trestají nepřipravenou obranu hostů gólem.
02:29
Bohemians se snaží dorazit míček před brankou Liberce, avšak neúspěšně.
01:45
K první standartní situaci se po faulu Bohemky dostává Liberec.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková