1:4
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Panthers Praha 2:6
23. Kateřina Peterková, 58. Tereza Reimerová - 18. Viktorie Novotná, 40. Veronika Zittová, 46. Veronika Zittová, 50. Nela Havlíková, 51. Veronika Zittová, 56. Viktorie Novotná; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Pavla Lišková 16 - Kristýna Horňáková 22; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: FBS Olomouc - 10 - Panthers Praha 9.
60:00
Střely celkem: FBS Olomouc - 24 - Panthers Praha - 22.
60:00
Komentář trenéra hostí (Pavel Skazko 1): Očekávali jsme náročný zápas už vzhledem k jeho důležitosti. V první třetině jsme bohužel spálili asi pět samostatných úniků a drželi domácí ve hře. Druhou třetinu nás bohužel brzdilo spoustu nepřesností a individuálních chyb.
60:00
Komentár trenéra hostí (Pavel Skazko 2): Třetí třetina už byla z naší strany odehraná dobře utkání jsme dohráli pod kontrolou. Gratulujeme naší juniorce Viki ke dvěma zásahům v prvním ostrém zápase. Díky soupeřům, rozhodčím a fanouškům.
60:00
Komentář asistentky trenérky domácích (Aleny Sklenářové): Super vstup do zápasu vydržel bohužel jen 1. třetinu. Od přesilovky jsme začaly bláznit v útoku a vlastními chybami jsme zmatkovaly. Hra nahoru a dolů nás stála hodně sil a i inkasované góly, což se projevilo nejvíc ve výpadku ve 3. třetině. Zlepšující se pohyb zúročíme ve svátečním zápase v pondělí. Blahopřeji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:01
Lišková teď svým dílem přispěla do mlýna, ale asi ani to už Olomouci zápas nevyhraje.
58:23
V této fázi se už zápas spíše jenom dohrává.
57:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Tereza Mošťková (2:6).
57:05
Reimerová se ze středu hřiště odhodlala ke střele, která od tyče do tyče nakonec skončila v bráně a domácí se mohou radovat.
56:37
Pitterlingová v souboji dříve než Rozenbergová, takže mohla uklidnit hru.
55:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Veronika Zittová (1:6).
54:15
Pejzlová v rychlém sledu a jednom střídání asbolvovala dva sprinterské souboje. V obou případech vyšla z duelů vítězně.
54:15
Pokus Zittové ještě zvládla Lišková vyrazit, ale pouze na dorážející Novotnou, která se dokázala rychle zorientovat a poslat míček do sítě.
52:45
Akci 3 na 1 vyřešila Reimerová nahrávkou na Zemanovou, ale její střela z velkého úhlu byla předem odsouzena k neúspěchu.
51:52
Grufíková dře. Chodí do soubojů, bojuje, ale zatím to mnoho úspěchu a slávy nepřináší.
50:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Martina Kleinová (1:5).
50:42
Další trefa v podání hvězdné Zittové, která vypálila střelu od mantinelu přesně nad nohu Liškové.
50:18
Další z dnešních mnoha pokusů Grufíkové. Tentokrát končí v náruči Horňákové.
49:36
Výborný obranný blok Axmannové. Takhle by Olomouc nějak bránit mohla.
49:07
Timeout FBS Olomouc
49:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nela Havlíková, asistoval Veronika Zittová (1:4).
49:07
Tak toto už mírně smrdí problémem. Panterky jdou do vedení o 3 branky po trefě Havlíkové.
48:44
Staňková se po chybě domácích řítila na Liškovou sama, ale ta v bráně zachovala klid a s ladností tygra chytá tento pokus.
47:23
Axmannová neodehrála míček dostatečně rychle v obranném rohu, takže si mjusela pomoct drobným faulíkem.
46:43
Tvrdost střel olomouckých hráček to Horňákové mnohdy velmi usnadňuje. Tentokrát to ze středu hřiště zkoušela Reimerová.
45:12
45:12
Zittová prostřelila všechny překážky a zvyšuje tak na rozdíl dvou branek. Velice nepříjemná situace pro domácí tým.
44:42
Zittová to zkusila na bližší, ale proti Liškové tohle uspět spíš nemůže.
43:40
Poměrně laciná nabídka pro soupeře ke skórování, ale Olomouc si to nebojí udělat těžší, což znamená, že sebevědomí mají.
43:30
Vyloučen hráč Darina Axmannová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
42:23
Další ze svišťů od Grufíkové, ale dneska je to z její strany opravdu zakleté.
41:18
"Teroun" (Tereza Reimerová) to zkusil, ale úspěšný opět nebyl.
40:47
Vyloučen hráč Anežka Viplerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:28
Grufíková vypustila další jedovatou mršku, ale opět mimo bránu.
40:01
Polsední 20 minutovka také zahájena. Míčku se jako první ujaly Panterky.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FBS Olomouc - 8 - Panthers Praha - 5.
40:00
39:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tereza Syslová (1:2).
39:31
Hnátková teď tvrdě dohrála souboj u pražské strídačky. To chce mít určitou dávku odvahy.
38:36
Zemanová teď nasadila Zittové pěkné housle.
38:07
Florianová vypustila dynamit, ale Lišková se předvedla opravdu precizním zásahem.
37:13
I přesto, že hostující trenér viděl dvě olomoucké hráčky ležet v bolestech na zemi, tak i přesto řval na své hráčky: "hraj, hraj". Mám takový dojem, že toto není úplně fair-play.
36:33
Grufíková se do toho tentokráte opřela pořádně a vyprodukovala výživnou střelu, ale přehuštěný před brankový prostor byl proti tomuto pokusu.
35:33
Axmannová našla před bránou těžkým míčkem Němcovou, ale ta si ve složité situaci nedokázala poradit.
34:50
Peterková dostala nahrávku, ale míček nedokázala přesně zpracovat a skončila v rohu hřiště.
33:23
Hra se sice ve druhé části přelévá ze strany na stranu, ale Olomouc je přeci jenom mírně aktivnější.
32:05
Axmannová se v sevření dvou hráček z toho sice nedokázala vymotat a zvládla zajistit pro svůj tým standardní situaci.
30:54
Pejzlová se prezentovala dalším sekáním v rohu, ale věděla o tom a pěkně se usmála, čímž to prakticky napravila.
30:01
Reimerová si předhodila míček před sebe, bohužel pro domácí až za mantinel.
29:14
Peterková teď ukázala zrychlení v souboji a vybojovala míček. Pěkný počin.
28:21
Florianová z poloviny hřiště vypustila sviště, který byl kousavý, ale nakonec skončil za mantinelem.
27:14
Reimerová v dobré pozici na středu hřiště pouze nahodila míček na bránu. Panterky tak mohou vklidu rozehrát.
26:05
Grufíková vypálila dělobuch z poloviny, ale Horňaková byla pozorná a lapila tento poklus.
25:30
Mošťková si došla do útočného rohu pro faul.
24:14
Peterková při chuti. Teď vyrazila do brejku 2 na 1, ale její nahrávka nebyla úspěšná.
22:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Barbora Hnátková (1:1).
22:50
V oslabení, do přečíslení a do útoku teď vyrazila nebojácně Peterková a bekhendovou kličkou zavěsila do sítě.
22:00
Pejzlová zkušeně podržela míček ve vlastním rohu a vybojovala faul.
21:40
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
21:21
Ani hvězdná Zittová se tentokráte nevyhla střele do bloku.
21:02
Zemanová to nabrala na vidle a přelobovala bránu.
20:37
Tůmová už svištěla do úniku, ale byla zastavena Rozenbergovou.
20:01
Druhá třetina je také zahájena. U míčku tentokráte první Panterky.
20:00
20:00
Střely na bránu po 1. třetiny: FBS Olomouc - 6 - Panthers Praha - 8.
20:00
19:21
Trenér hostí vznesl zvláštní pokyn na své hráčky, na které během hry zařval: "přeruš to ". Těžko říct, co si o tom myslet.
18:42
Florianová se řítila z pravé strany, ale její pokus skončil mimo svatyni Liškové.
17:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná bez asistence (0:1).
17:51
Novotná prostřeluje Liškovou a dává tomuto utkání nový impuls.
17:23
Pokus kapitánky Reimerové opět skončil pouze na hokejkách pražských soupeřek.
16:25
Další pokus Axmannové. Ani tentokráte nebyla přerovská akvizice úspěšná.
14:32
Axmannová trefila pouze prvního hráče, ale i přesto byla od trenérky Sklenářové za tento pokus pochválena.
13:26
Tahle přesilová hra Olomouce zatím připomíná přesilovky hokejové Mory ve včerejším utkání proti Spartě. Tam padly hned dva góly, ale do domácí branky.
12:31
Brejková situace 2 na 0 v podání Panterek a excentní zákrok v podání Liškové. Jen tak dál Pajko.
12:02
Vyloučen hráč Dominika Tůmová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
11:39
Ponechaná výhoda, Olomouc na míčku, ale nic kreativního zatím nevytváří.
10:21
Pejzlová v rohu zabojovala bohužel s ručkou na zádech soupeřky, takže toto bude míček pro soupeře.
09:05
Grufíková vypustila "krakena" z poloviny hriště, ale ten se k brankářce hostí nedostal.
08:00
Suchánková před vlastním brankovištěm mávala hokejkou, ale ta se i přes velkou snahu s míčkem nepotkala, ale Panterky toho stejně využít nedokázaly.
06:50
Staňková se pokusila podrazit Grufíkovou, ale ta tento hrubý pokus o vraždu ustála.
06:04
Reimerová se probíjela středem, ale míček nedokázala podržet a hrají Panterky.
05:30
Peterková situaci 2 na 1 vzala sama na sebe, ale vstříc Horňákové tentokrát neuspěla.
05:05
Druhý pokus Reimerové opět pouze do první bránící hráčky.
04:15
Suchánková se vytočila z rohu až do střely, ale její přízemní pokus nebyl pro Horňákovou větší přítěží.
03:16
Reimerová svou střelu z úhlu napálila do první hráčky před sebou.
01:56
První prověrka ostravské akvizice Liškové v braně. Tento nához olomoucká gólmanka vyrazila do rohu.
01:30
Suchánková zkušeně bodyčkem nabrala protihráčku. Hra pokračuje.
00:40
Reimerová se vydala přes hráčku, ale byla podražena. Rozehrávat bude Olomouc.
00:01
Utkání je právě zahájeno. U míčku je jako první tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Lucie Florianová, Kristýna Vranová, Tereza Pitterlingová, Jitka Ludvíková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Martina Pejzlová, Darina Axmannová, Tereza Reimerová, Tereza Zemanová, Tereza Mošťková
00:00
Vážení diváci a příznivci ženského florbalu. Vítejte u dnešního 7. kola ženské nejvyšší soutěže. Bude to jízda, tak si vezměte popcorn, pohodlně se usaďte a užívejte dnešního online přenosu.