1:5
0:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Jižní Město 1:9
38. Marcela Urbanová - 6. Nikola Hermannová, 14. Iveta Hyršlová, 25. Lucie Řezáčová, 27. Dominika Steinbachová, 33. Veronika Balejová, 35. Kateřina Kovaříková, 36. Nikola Hermannová, 44. Nikola Hermannová, 53. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Veronika Samková 29 - Martina Franková 17; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:2;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 3 - Tigers 15. Celkem 18:38.
60:00
Komentář trenérky domácí Marcely Urbanové: Z naší strany byla bohužel dobrá pouze první třetina. Pak už se začaly vršit individuální a taktické chyby. Opět si z tohoto zápasu bereme ponaučení do dalších důležitých bojů. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Marek Novák: Od začátku jsme hráli podle plánu. Dopláceli jsme jen na dobré blokování ze strany soupeře. Problém s produktivitou jsme ve druhé třetině zlomili a zápas kontrolovali. Díky soupeři za hru a divákům za podporu.
60:00
59:00
Zbývá poslední minuta utkání. Výsledek utkání je dán neproměněnými šancemi domácího týmu.
57:50
Jičín ubránil i druhé oslabení, tentokrát s problémy.
56:25
V přesilovce Tigers napálily tyč.
55:50
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:11
Kuchařová na Urbanovou. Ta minula, ale akce měla gólový potenciál.
53:18
Urbanová v individuální akci. Zasahuje Franková.
52:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Kateřina Fousová (1:9).
52:47
Tak tahle souhra se Tigers povedla. Na jejím konci byla Kovaříková, která propálila Samkovou.
51:05
Hráčky Tigers vedou o sedm gólů. Jejich souboje u mantinelů jsou ale značně hraniční. Úplně zbytečně. Teď to odskákala Kosová.
50:29
Hermannová měla na hokejce další gól. Samková byla rázně proti.
49:50
Ani domácí přesilovku nevyužily. Na jejím konci navíc za zády Samkové zazvonila tyč.
49:30
Jičínské střely jsou sražené ještě před golmankou.
49:00
Minuta přesilovky je pryč.
48:36
Tigers se v oslabení dostaly do úniku. Bachmaierová ale předvedla zpáteční supersprint a čistě je odstavila od míčku.
47:50
Vyloučen hráč Veronika Balejová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
47:50
I domácí si zahrají přesilovku. Za zákrok Balejové na polovině hřiště.
46:47
Domácí oslabení ustály bez větších problémů.
45:53
Čelišová výborný souboj rameno na rameno v rohu hřiště. Minuta přesilovky pryč.
45:17
Smetáková přerušila souhru v přesilovce Tigers.
44:47
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
44:44
Samková dvakrát výtečně!
43:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Iveta Hyršlová (1:8).
42:55
Kuchařová to zkusila z volného úderu od mantinelu rovnou na branku. Míček ale přes hradbu těl neprošel.
41:45
Do poslední třetiny už nezasáhne domácí Egrtová. Vypadá to na výron v kotníku.
40:01
I třetí třetinu zahajují na míčku hráčky hostí. Ale publiku dává najevo svou podporu domácímu týmu i v takto nepříznivém skóre.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hra: Jičín 7 - Tigers 9.
40:00
39:22
Další gól domácích měla na holi Kuchařová. Střela minula cíl o centimetry.
37:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Karolína Strejcovská (1:7).
37:40
Domácí se dočkaly gólu. Frankovou propálila Urbanová.
36:45
Svobodová hledala Kosovou, ale obrana Tigers se stihla vrátit.
35:51
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Dominika Steinbachová (0:7).
35:51
Egrtová zůstala po střetu ležet na polovině. Hermannová mezitím skóruje.
34:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Lucie Řezáčová (0:6).
34:12
Řezáčová poslala pas skrz jičínské brankoviště a Kovaříková jej uklidila do branky. Skóre začíná být jednoznačné.
32:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Markéta Baťková (0:5).
32:33
Chybu domácí hráčky napoprvé uhasila Samková, na dorážku už ale nedosáhla.
32:05
Domácí nedokázaly nadvakrát překonat Frankovou. Málem platilo - nedáš, dostaneš. Ale ani na druhé straně střelkyně nezamířily přesně.
30:53
Steinbachové střela z první nesedla.
28:55
Jičín neskládá zbraně, ale ke gólu jim pořád kousek schází. Urbanová směřovala střelu pouze do golmanky.
27:19
Strejcovská z předbrankového prostoru pálí mimo.
26:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Nikola Hermannová (0:4).
26:02
Steinbachová zůstala na brankovišti nepokrytá a s nabídnutou šancí si poradila.
25:03
Bachmaierová trefila míček ze vzduchu, Franková se se štěstím stihla přesunout.
24:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Trojánková (0:3).
23:36
Svobodová na Egrtovou, ta pálí těsně mimo.
23:05
Na střelu Kuchařové si Franková počkala.
22:35
Urbanová osamocená před brankou promáchla.
22:14
Trojánková tváří v tvář Samkové zklamala.
21:00
Vypadá to, jakoby Tigers hrály přesilovku. Domácí uzamčené na vlastní půlce.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující tým. Podaří se domácím skórovat a zdramatizovat utkání?
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 8 - Tigers 14.
20:00
19:54
Těsně před sirénou ještě jedna nebezpečná šance pro Tigers. Střela zamířila nad.
18:50
Čelišová srazila k zemi vlastní golmanku. Obě jsou naštěstí v pořádku.
17:23
Mladá Egrtová to vzala na sebe. V úniku dobře, ale střela jí úplně nesedla.
15:57
Nahrávka přes dvě hráčky neprošla, následný brejk hostí jičínská obrana zvládla zkrotit.
14:50
Další nebezpečná standardka z prostoru brankoviště pro Tigers. Ani tentokrát jí nesehrály nejlépe.
13:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Nikola Hermannová (0:2).
13:38
Hyršlová vypálila tak šikovně, že se Samková v bráně stihla pouze ohlédnout.
12:40
Růžičková se dostala z vlastní poloviny až ke střele. Franková ale dobře viděla.
11:34
Volný úder Tigers z hranice brankoviště. Obrana domácích zvládla.
10:02
Souhra Kuchařové s Urbanovou ke gólu nevedla. Následně musela Franková řešit dorážku z hole Strejcovské.
09:13
Růžičková schovala střelu šikovně za obránce. Franková jí viděla na poslední chvíli, ale stihla zasáhnout.
07:45
Samková nebezpečnou šanci řeší s přehledem.
07:09
Kosová zkoušela projít přes několik hráček na polovině, ty ji zastavily jen za cenu faulu.
05:14
05:14
Hermannová si dobře seběhla na brankoviště a otevírá skóre utkání.
03:52
Rychlý protiútok Ivanti se valil na jičínskou polovinu, ale hráčky si nedaly přesnou nahrávku.
03:04
Bachmaierová nedokázala využít samostatný únik.
02:23
Egrtová hasí nepřesnost v domácí rozehrávce.
01:42
Kosová od poloviny testuje pozornost hostující golmanky Frankové.
00:32
Samková poprvé v utkání zasahuje.
00:01
Úvodní buly utkání získává hostující tým Ivanti Tigers.
00:01
Smetáková dobře blokuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Lucie Řezáčová, Iveta Hyršlová, Vanda Šnajberková, Dominika Steinbachová, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Tereza Mrázková, Karolína Strejcovská, Markéta Kosová, Marcela Urbanová, Nikola Kuchařová