3:2
5:1
- : -

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 10:5
13. Eliška Reischlová, 18. Hana Poláková, 26. Natálie Bartošová, 32. Adéla Bočanová, 36. Hana Poláková, 41. Adéla Bočanová, 43. Eliška Reischlová, 44. Aneta Toulová, 52. Šárka Staňková, 60. Hana Poláková - 7. Natálie Janečková, 15. Martina Indrová, 38. Martina Indrová, 39. Barbora Sedláčková, 45. Martina Indrová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:4; využití: 3:3; diváků: 95; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 19 - Karolína Krištofová 14; po třetinách: 2:2, 3:2, 5:1;
60:00
Ohlasy trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás celkem slušné utkání, kde nám fungovaly přesilovky, ale nefungovalo oslabení. Mrzí nás konec druhé třetiny, kde jsme Židenice vrátily do utkání. Ocenil bych výkon třetí lajny a jsme rádi, že jsme zvládli těžké utkání a další nás čeká už příští víkend.
60:00
Ohlasy trenéra hostů (Jiří Starý): I když to podle konečného výsledku nevypadá tak šlo o vyrovnaný zápas kde rozhodl začátek třetí třetiny. Škoda že v dalším průběhu třetí třetiny neskončila některá z našich nastřelených tyček nebo závarů gólem, mohli jsme zápas ještě zdramatizovat. Děkujeme soupeři.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině 10:8. Střely celkem 24:24.
60:00
59:07
Poláková dostala nahrávku do brejku a s touto příležitostí neváhala. Rychlá střela domácí kapitánky propadla až do branky.
59:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Kristýna Andrlová (10:5).
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:54
Kreisingerová je dnes neskutečná a nyní vytáhla velkolepý zákrok proti střele do skoro prázdné branky!
57:05
Drápalová měla na čepeli jasný gól, ale prázdnou branku přestřelila!
56:32
Vrátná to zkusila bekhendem, ale branku minula.
55:22
Kreisingerová předvedla další parádní zákrok!
54:46
Nápor Židenic je v posledních minutách velký a jen díky Kreisingerové je stav stále stejný.
53:44
Faul ve středu hřiště zastavil brejk hostujícího celku.
53:01
Brněnské hráčky se stále pokoušejí o snížení stavu a pálí ze všech pozic.
51:56
Nešťastná teč hostující hráčky způsobila, že se míček dostal do branky. 9:5 pro Bohemku.
51:55
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Šárka Staňková (9:5).
51:07
Kreisingerová předvedla zákrok utkání! Míček, který padal pod břevno, dokázala na poslední chvíli tygřím skokem vyrazit!
50:14
Ve třetí třetině se toho zatím příliš moc neděje a oba celky se snaží spíše kombinovat než se hrnout do zběsilých útoků.
48:20
Jenže jejich rozehrávka skončila až za mantinelem. Bohemka může přerušit tlak hostů.
48:03
Hosté jsou stále u míčku a kombinují.
45:43
Židenice se snaží o snížení stavu a kombinují na polovině Bohemky.
44:28
Indrová se opět prosazuje a stává se hattrick hero Židenic!
44:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová bez asistence (8:5).
44:10
Židenice jsou v útočném pásmu a kombinují.
43:42
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
43:25
Další branka domácích! Toulová se dostala ke střele kousek za polovinou a prostřelila Krištofovou.
43:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Toulová, asistoval Klára Minářová (8:4).
42:51
Loudová skvěle zastavila rodící se útok Brna a u mantinelu získala míček. Následně ho poslala před branku, kde se prosadila Reischlová.
42:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Veronika Loudová (7:4).
42:00
Další vyloučení hostujících hráček. Domácí pokračují v obléhání brněnské svatyně.
41:30
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
40:54
Bočanová zaznamenává svůj pátý bod v dnešním utkání a posílá Bohemku do dvoubrankového vedení!
40:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (6:4).
40:37
Domácí kombinují, ale ke střele se zatím nedostali.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 7:9. Střely na branku celkem 14:16.
40:00
39:49
Poláková to zkusila silou, ale branku minula.
39:10
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za držení.
38:20
A je to pouze o jednu branku! Sedláčková prostřelila Kreisingerovou a rázem máme stav na Děkance 5:4!
38:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (5:4).
37:40
Židenice snižují stav utkání. Dernerová našla na zadní tyči Indrovou, která bez větších problémů poslala míček za záda brankářky Bohemky.
37:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Andrea Dernerová (5:3).
37:12
Střelecký pokus Židenic z pravé strany minul branku.
36:30
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:53
Poláková přelobovala brankářku a uklidila míček pod břevno. Krásná branka domácích hráček, které vedou o tři branky!
35:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (5:2).
35:36
Filipové střela nesedla a míček trefil jen boční síť.
34:39
Situaci dva nikoho vyřešily hráčky hostů naprosto špatně a míček skončil bez jakékoliv střely za brankou. Tohle může hosty mrzet.
33:44
Kreisingerová vytáhla parádní zákrok pravou ruku proti míčku, který směřoval do pravé šibenice.
33:01
Císařová uklidnila hru za brankou a domácí střídají.
31:49
Skákavý míček před brankou dotlačila do branky Adéla Bočanová a využívá tak přesilovou hru!
31:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Reischlová (4:2).
31:30
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
31:10
Bohemka kontroluje míček a snaží se něco vymyslet.
29:56
Loudová byla v obrovské šanci před brankou, ale trefila pouze ruku brankářky! Tohle byla tutovka v podání obránkyně Bohemky.
29:26
Staňková poslala míček vysoko nad břevno.
29:01
Bočanová podržela míček v útočném pásmu a našetřila cenné vteřiny.
28:42
Hostující tým hraje v plném počtu.
27:47
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
27:31
Střela Polákové skončila na hrudi Krištofové.
26:42
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:04
Domácí hráčky začínají být aktivnější a zaslouženě se ujaly vedení.
25:18
Bočanová v brejku našla na levé straně osamocenou Bartošovou a ta se nemýlila!
25:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Adéla Bočanová (3:2).
23:18
Barbora Sedláčková měla otevřenou branku, ale míček vůbec netrefila! Tohle byla velká šance Židenic!
22:51
Další dobrá střelecká pozice pro brněnské hráčky, ale míček letěl opět mimo tři tyče.
22:12
Andrlová hledala Polákovou, ale ta na míček nedosáhla.
21:38
První formace domácích byla na hřišti jen chvilku, ale dostala se alespoň ke střele na branku.
21:03
Aktivní napadání Bohemky přineslo úspěch a domácí hráčky získaly míček.
20:14
Střela Židenic ze středu hřiště letěla vysoko nad branku.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině 7:7.
20:00
19:07
Loudová prošla přes střed a dostala se ke střele, která mířila pod břevno. Krištofová se ovšem vyznamenala parádním zákrokem!
18:46
Hubáčková poslala jednu z domácích hráček za mantinel, ale vylučovat se nebude.
17:58
Domácí opět srovnávají stav utkání! Bočanová našla Polákovou, která potvrdila roli střelkyně a nekompromisně uklidila míček do branky.
17:57
17:05
Tvrdší souboj u mantinelu Bočanová zvládla a podržela míček pro domácí celek.
15:53
Bohemka se snaží o vyrovnání a kombinuje na útočné polovině.
15:24
Brněnské hráčky kombinují na své polovině.
14:32
Indrová využívá přesilovou hru a posílá hostující celek do vedení.
14:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Eva Urbášková (1:2).
13:36
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
12:56
Na Děkance je vyrovnáno! Reischlová vyběhla od mantinelu a střelou tahem se prosadila nad ruku brankářky.
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:1).
12:45
Kombinace Loudové s Polákovou a Bočanovou byla opět zastavena obranou soupeře.
11:52
Vaníčková měla velkou šanci na vyrovnání, ale trefila pouze brankářku!
10:16
Loudová vyslala Polákovou do útoku, ale obrana Židenic včas zakročila.
09:30
Hra je přerušena z důvodu zranění hostující hráčky, která nakonec odchází po svých za potlesku diváků.
08:48
Židenice hrají zatím účinný florbal a domácí hráčky se k ničemu nedostaly.
07:46
Brněnské hráčky se dostaly do brejku a finální přihrávka prošla brankovištěm Bohemky! Naštěstí pro domácí míček nikdo nedokázal srazit do branky.
07:10
Loudová kontroluje míček a domácí hráčky střídají.
06:30
Máme tu první branku utkání! Z levé strany se dostala ke střele Janečková a vymetla pravou šibenici!
06:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (0:1).
05:55
Bočanová uklidnila rozehrávku Bohemky a oba dva celky střídají.
04:46
V úvodních pěti minutách jsme žádnou velkou šanci neviděli ani na jedné straně a oba dva celky velmi dobře brání.
03:52
Hráčky Židenic se poprvé dostaly do souvislejšího tlaku.
02:59
Bočanová střílela z velkého brankoviště, ale její střelecký pokus byl zablokován.
02:53
Další střela Bohemky minula branku.
02:12
Střelecký pokus Loudové nadělal starosti brankářce Brna, která na poslední chvíli vykopla míček.
01:52
Poláková hledala spoluhráčky před brankou, ale svou nahrávkou nikoho nenašla.
01:28
První střelecký pokus domácích zneškodnila brankářka hostujícího celku z Brna.
00:40
Židenice aktivně napadají a snaží se získat míček.
00:01
Úvodní vhazování vyhrály hráčky domácího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Eva Smutná, Zuzana Hubáčková, Andrea Dernerová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Veronika Loudová, Hana Poláková, Adéla Bočanová, Natálie Bartošová