0:5
3:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 6:12
10. Adam Kulík, 16. Jiří Lebeda, 20. Adam Kulík, 48. Vojtěch Plaček, 52. Vojtěch Plaček, 59. Martin Fenik - 6. Michal Chudina, 7. Michal Klápa, 13. Daniel Nicklas, 17. Miroslav Šnajdr, 21. Daniel Kalaš, 29. Miroslav Šnajdr, 30. Michal Klápa, 33. Matěj Korbel, 37. Michal Klápa, 47. Jan Zavadil, 56. Michal Strachota, 59. Jan Zavadil; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 27 - Václav Zavadil 23; po třetinách: 3:4, 0:5, 3:3;
60:00
Střely po třetí třetině domácí 10 hosté 12
60:00
Komentář hostujícího trenéra Petra Pánka: První třetinu jsme odehráli eclkem slušně dopředu, ale dozadu jsme měli mezery, ty jsme ve druhé třetině odstranili a vytvořili jsme si rozhodující náskok. Ve třetí třetině jsme změnii sestavu a odehráli nahoru dolu zbytek zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za vytvoření domácí atmosféry.
60:00
Komentář trenéra domácích Adama Havráneka: Dle výsledku jednotlivých třetin je jasné, jaká třetina to rozhodla. Musí se extrémně soustředit na to, aby jsme měli co nejméně slabých pasaži. V dnešním zápase to byla bohužel celá druhá třetina což rozhodlo. Díky soupeři rozhodčím a divákům .
60:00
58:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Miroslav Šnajdr (6:12).
58:57
Hosté navyšují stav utkání po pěkné střele do horního rohu na 6 : 12
58:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Jan Kerzel (6:11).
57:13
Domácí začínají napadat.
55:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Filip Chmelíček (5:11).
55:15
Hosté navyšují vedení po přesné střele k tyči na 5 : 11
52:48
Domácí se probouzí a začínají napadat.
51:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jiří Lebeda (5:10).
51:05
Domácí dávají gol v přesilové hře tím snižují stav utkání na 5 : 10
50:27
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
48:16
Domácí snižují stav utkání po nečekaném lobíku na 6 : 11
47:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Tomáš Boubelík (4:10).
42:33
Hosté vyčkavají s balonkem na své polovině.
36:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Alois Burian (3:9).
36:57
Hosté navyšují vedení po nečekané střele na 3 : 9
33:16
Domácí golman předvedl dokonalý zákrok.
32:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Strachota (3:8).
32:21
Hosté navyšují vedení po krasné dorážce na 3 : 8
29:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (3:7).
29:31
Po dobře rozehraném volném úderu hosté navyšují vedení na 3 : 7
28:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr bez asistence (3:6).
28:04
Hosté trestají chybu domácích a navyšují vedení na 3 : 6
22:55
Hosté aktivně napadají a snaží se získat míček.
21:29
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
21:29
Hosté dávají gol a navyšují vedení na 3 : 5
20:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Kalaš, asistoval Michal Strachota (3:5).
19:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval David Jirásek (3:4).
19:25
Domácí dávají gol v přesilovce a snižují stav utkání na 3 : 4
18:36
Hosté hrají důsledně na své polovině.
17:26
Vyloučen hráč David Čermák družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
16:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Matěj Svatek (2:4).
15:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Jan Kerzel (2:3).
14:49
Golman hostů předvedl dokonalý zákrok.
12:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (1:3).
12:58
Hosté dávají gol z dorážky v přesilovce a zvyšují vedení na 1 : 3
11:36
Vyloučen hráč Patrik Chládek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
09:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Tomáš Boubelík (1:2).
09:02
Domácí snižují po krásné bekendové střele na 1 : 2
06:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Korbel (0:2).
06:10
Hosté střílí gol do prázdné brány.
05:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Tomáš Smolka (0:1).
04:30
Oba tými hrají vyrovnaný zápas.
02:56
Hosté aktivně napadají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Alois Burian, Daniel Kalaš, Matěj Korbel, Michal Klápa, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Filip Kříž, David Jirásek, Filip Řehulka, Vojtěch Plaček, Ivan Pergler