0:1
4:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:8
45. Tomáš Veinfurter, 51. Dominik Emlar, 58. Pavel Kotrč, 60. Dominik Emlar - 11. Pavel Palát, 15. Vojtěch Vlček, 18. Filip Daberger, 19. Lukáš Matoušek, 33. Tomáš Kucharič, 48. Jan Novák, 48. Tomáš Kucharič, 60. Jan Novák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 165; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 10, Dušan Völgyi 21 - Jan Hándl 24; po třetinách: 0:4, 0:1, 4:3;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: domací - 11, hosté - 14.
59:59
Komentář asistenta trenéra hostů Libora Šťasty: Děkujeme soupeři za utkání. I přes nepříjemný povrch se nám podařilo zvítězit, za což musím kluky pochválit. Ještě musíme zlepšit konec zápasu, kde zbytečně inkasujeme.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes to pro nás byla lekce z koncentrace a produktivity. Děkuji divákům za podporu a soupeři za zápas.
59:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Daniel Krejčíř (4:8).
59:14
Timeout TJ Sokol Jaroměř
59:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Tomáš Černý (4:7).
59:14
Emlar pálil a zase dal gól!
57:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Dominik Emlar (3:7).
57:45
Emlar zmátl soupeře krásnými kličkami, soupeř fauloval, Emlar rozehrál a byl gól.
55:46
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
54:00
Hráči běhají z jedné strany na druhou, spoustu šancí, ale nikdo neproměnil.
52:03
Chyby domácích se hosté snaží proměnit, ale gólman Dušan je bdělý a celou situaci se snaží zachránit.
50:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (2:7).
50:04
Dominik Emlar dostal přesnou přihrávku od Vojtěcha Výborného a odpověděl tak na faulování hostů.
49:49
Vyloučen hráč Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
49:49
Petr Hofman se snažil dostat skrz obranu hostujícího celku, avšak dostal po palici, a hosté získali dvouminutový trest.
47:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Ďuriška (1:7).
47:58
Útočící hráč trefil padajícího gólmana Jaroměře, od něhož se míček smolně odrazil do brány. Opět navyšují svůj náskok. Snad je ještě doženeme!
47:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Pavel Palát (1:6).
45:26
Obrana lehce zaváhala a hosté navyšují své skóre.
45:24
Samostatný únik hostujícího útočníka na Dušana, který opět výborně zachránil situaci.
45:12
Neuvěřitelná smršť situací těsně před bránou domácích, golman si udržuje stabilní výkon, zároveň bylo k uvidění spoustu triků s prvky vzdušné akrobacie.
44:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter bez asistence (1:5).
44:24
Tomáš Veinfurter se snažil prokličkovat mezi třemi hráči, přičemž byl faulován, rozhodčí nařídil volný úder a Tomáš pálil.... GOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!
42:24
Po "sekané" získali výhodu hosté.
40:43
Díky smršti nepřesných střel hostů na bránu domácích naštěstí nepadl žádný gól.
40:00
40:00
39:59
Třetina končí, opravdu krásným zákrokem domácího golmana. střely za 2. třetinu: domací - 6, hosté - 18
39:20
Domácí postřehli, že jim do konce druhé třetiny nezbývá moc času, a tak přiostřily svůj projev.
38:15
Nyní gólman domácích předvedl sérii povedených zákroků a zabránil tím navýšení skóre hostů.
34:20
Zákrok nového gólmana domácích, který hodil míček šikovně skrz útočící na Kopeckého, který přihrával Hofmanovi na střed, ten minul.
32:49
32:49
Střídání brankáře. Nový brankář Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
31:20
Roh - střed - brankář -out!
30:23
Jiří Hofman se prodíral podel pravého mantinelu a byl zastaven pouze nedovoleným zákrokem.
28:01
Skoro jsme viděli gólový úder Kopeckého.
27:05
Cink! Zazněla tyčka domácí brány. Domácí odevzdali balonek soupeři, naštěstí míjel.
26:36
Závar před bránou domácích, avšak obrana i brankář pohotově zabránili gólu.
26:12
Nyní jsou obě strany, včetně fanoušků nespokojení s výrokem rozhodčích.
24:40
Teď jsme mohli vidět pár krásných zásahů gólmana hostů.
24:33
Hra se teď odehrává především ve středním pásmu, avšak u míčku jsou více hráči domácího celku.
23:12
Nepřesná střela domácího hráče, zavinila protiútok.
22:50
Tým hostů rozehrává z levého rohu naší obranné poloviny, ale bez zakončení.
22:11
Golman domácích pěstí oslavuje svůj úspěšný zákrok.
21:04
Hra se dostala do útočného pásma domácího celku.
20:30
Dominik Emlar se snažil prokličkovat mezi protihráči, jeho snaha končí volným úderem pro domácí družstvo.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 11:7
18:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Filip Daberger (0:4).
18:40
Domácí se nyní pokusili vyrazit do protiútoku, ale jejich střely byly opět zblokovány.
17:34
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
17:34
Hosté dostanou šanci zvýšit náskok, proti pravidlům se provinil hrdina minulého utkání Černý.
17:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Pavel Palát (0:3).
17:14
A hosté z protiútoku trestají. Střela nad Veinfurterovu nohu zapadla k levé tyčce.
16:58
Nebezpečně teď pálil Horčička, bohužel pro domácí vedle.
16:05
První domácí lajna usilovně napadá, ale hosté situaci zatím zvládají a míček jim nepůjčují.
14:40
Až ke střele se teď srdnatě probil Hejzlar, ale střelu mu na poslední chvíli zablokoval dorážející bek Znojma.
14:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval David Dvořák (0:2).
14:04
Tečovaná střela Vlčka končí pod horní tyčkou Veinfurterovi branky. Hosté jsou dnes výrazně efektivnější.
13:34
Černý teď našel křižnou přihrávkou Hegera, ten ale trefujfe jen hostujícího brankáře.
12:47
V přečíslení 2 na 1 se teď ocitli hosté, ale střela Paláta se mezi tyče nevešla.
11:48
Střelu Emlara teď hostující brankář vyráží, bohužel pro domácí dorážející Hofman na míček nedosáhl.
11:00
Hosté po brance vysunují napadání a domácí se dostávají do potíží.
10:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Jan Novák (0:1).
10:30
Novák nahazoval od pravého mantinelu a Palát trefuje ze vzduchu na Veinfurterovu nohu.
09:45
Nebezpečnou střelou od pravého mantinelu se pokoušel prosadit Neubauer, domácí Veinfurter pozorný.
08:00
Poměr střel zatím 7:1 pro domácí.
07:40
Sedmá střela domácích, tentokrát v podání Hofmana. Domácí brankář opět zasahuje úspěšně.
06:10
Přečíslení 3 na 2 zakončoval domácí Kotrč, znojemský brankář vyráží stehnem nad.
05:04
Faulovaný Kopecký rozehrával od pravého mantinelu, ale svého spoluhráče nenašel a míček získali hosté.
03:36
Jan Hrobský je dnes při chuti, ale jeho druhá střela opět konči v rukou znojemského brankáře Hándla.
03:08
Nebezpečná střela hostujícího Paláta končí mimo.
00:30
Domácí na míčku, první zákrok si po střele Emlara připisuje hostující brankář.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Filip Daberger, Ondřej Zejda, Martin Polehňa, Pavel Palát, Jan Novák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hofman, Jakub Kopecký, Dominik Emlar
00:00
Dobrý den vážení diváci, dovolte mi vás přivítat u online přenosu šestého kola první ligy mužů, kde se proti sobě utkají týmy TJ Sokol Jaroměř a TJ Znojmo LAUFEN CZ.