3:3
3:6
- : -

TJ Slovan Havířov - Florbal Exelsior Havířov 8:11
13. Daniel Sekula, 18. Michal Kozelský, 30. Vojtěch Vavrečka, 31. Martin Děček, 40. Michal Kozelský, 48. Václav Jurdzin, 49. Michal Kozelský, 55. Dominik Špaček - 4. Daniel Tychtl, 6. Matěj Černý, 21. Erik Šochman, 23. Tomáš Kozlík, 32. Matěj Černý, 43. Daniel Tychtl, 44. Daniel Tychtl, 55. Matěj Černý, 58. Matěj Černý, 58. Adam Feber, 59. Matěj Černý; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 416; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 36 - Denis Jasiok 45; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:6;
60:01
Střely na branku po 3. třetině. Slovan-Torpédo. 23:19
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Krásne derby so všetkým, čo k tomu patrí, bohužial pre nás zase so zlým koncom. Veľa nepremenených šancí na našej strane. Ďakujeme divákom za super atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostů Hynka Pláška. 1. třetinu jsme z mého pohledu měli pod kontrolou. Od druhé třetiny se slovan dostal do hry což jsme očekávali. Při inkasovaných gólech rozhodovaly individuální chyby, na kterých musíme pracovat. Děkuji hráčům, soupeři a skvělým divákům.
60:00
58:33
Hra v 6ti se nevyplatila.
58:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Denis Jasiok (8:11).
57:43
Timeout TJ Slovan Havířov
57:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (8:10).
57:06
Černý je dnes v ráži.
57:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (8:9).
54:50
Rychlá odpověď na obdrženou branku.
54:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Dominik Špaček, asistoval Jiří Gregor (8:8).
54:37
Nedáš, dostaneš. Bohužel..
54:36
53:46
Matloch brání svojí branku hlava nehlava.
52:33
Tlak obou týmů se neskutečně zvýšil. Bude to ještě zajímavé.
50:51
Timeout Florbal Exelsior Havířov
48:53
Kozelský se konečně trefil do branky a srovnal stav!
48:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (7:7).
47:46
Výborně odehrané oslabení Slovanu.
47:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Jakub Koch (6:7).
46:50
Kozelský společně s Tychtlem přepadli přes mantinel.
46:28
Přesilová hra také pro hosty.
46:27
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
45:39
Řezáč zabránil tvrdé střele.
44:43
Dvě rychlé akce domácích, bohužel ani jedna neskončila úspěšně.
44:09
Tychtl dosáhl Hattricku.
43:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Kamil Peřka (5:7).
43:02
Kozlík sražen k zemi.
42:13
Opět duo Černý, Tychtl.
42:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Matěj Černý (5:6).
41:08
Kozelský se pokusil z voleje dorazit míček, bohužel jen do Jasioka.
39:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Vojtěch Vavrečka (5:5).
39:48
Branka do šatny. Na konci druhé třetiny je stav nerozhodný 5:5.
39:29
Kozelský bohužel netrefil odkrytou branku.
36:43
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
36:43
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
35:48
Mrózek za vlastní brankou v nevýhodě. Musel si poradit sám proti dvěma hráčům Torpeda.
35:15
Šulc pouze do helmy Zapletálka.
33:28
Tychtl ze středu netrefil branku.
32:05
Zapletálek vytáhl míček těsně před brankovou čarou.
31:40
Černého třetí bod v dnešním utkání.
31:39
30:52
Po několika faulech na Herblicha se míčku ujal Děček a srovnal stav.
30:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Děček, asistoval Lukáš Herblich (4:4).
29:33
Vavrečka snižuje stav.
29:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Jiří Gregor (3:4).
24:59
Kdy nejprve nahrál na Proroka, který bohužel netrefil branku, poté se pokusil sám vystřelit, také mimo.
24:22
Vavrečka před vlastní brankou hrál vysokou holí.
23:45
Špaček vrazil do zad Tychtla.
22:32
Hezká kombinace Holeše a Kozlíka, která skončila brankou.
22:31
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jakub Holeš (2:4).
22:14
Oba týmy v plném počtu.
20:26
Střelo pod ruku Zapletálka. Nepokrytý Šochman využil situace a rozděluje skóre.
20:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jakub Vilím (2:3).
20:15
Hra 4 na 4.
20:14
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
20:14
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37
Herblich na Kocha, který vystřelil mezi nohy Jasioka. Bohužel bez branky.
17:42
Rychlá souhra dovedla Slovan ke srovnání skóre.
17:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval František Kyc (2:2).
17:16
Další šance pro domácí.
17:15
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
15:59
Beneš uzemnil Proroka.
15:05
Gregor vyjel od mantinelu a zkusit překonat Jasioka, Bohužel se trefil pouze do helmy.
14:23
Holeš i přes svůj malý vzrůst dokázal odtlačit Děčka.
12:40
Domácí tým úspěšně proměňuje přesilovou hru a snižuje stav.
12:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Sekula, asistoval Lukáš Herblich (1:2).
11:45
Šance pro domácí tým v přesilové hře.
11:44
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
10:26
Černý na Šulce, který trefuje pouze tělo Zapletálka.
09:19
Vavrečka si projel polovinu hřiště, ale finální přihrávka mu sjela.
07:40
Domácí fanoušci ze všech sil podporují svůj tým.
06:30
Šance na obou stranách, bohužel Slovan neproměňuje šance.
05:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (0:2).
05:45
Ivanův příliš dlouhý nához na Kocha nedopadl nejlépe.
03:59
Tychtlova hokejka zůstala volně ve vzduchu, kdy ji trefil Černý. Tato náhodná střela skončila v domácí brance.
03:58
03:40
Ivan na Herblicha, který z voleje trefuje pouze nohy Jasioka
02:01
Černého pokus z boku končí odrazem od Zapletálka za mantinelem.
00:48
Lehký nához na Zapletálka.
00:01
Úvodní buly pro Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: David Beneš, Kamil Peřka, Martin Šulc, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Martin Děček, Daniel Sekula, Lukáš Herblich, Radim Ivan, Jakub Koch
00:00
Vítáme Vás u dnešného online přenosu Havířovského derby mezi Domácím TJ Slovan Havířovem a hostujícím Florbal Exelsior Havířovem