1:5
3:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Ústí 4:9
40. Václav Hejplík, 43. Radek Hanák, 51. Michal Měřička, 52. Tomáš Hanák - 7. Dominik Beneš, 28. Dominik Beneš, 29. Jakub Krupica, 35. Tomáš Brom, 38. Ondřej Kawulok, 40. Tomáš Brom, 42. Lukáš Täuber, 48. Václav Vavruška, 50. Dominik Beneš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 164; zásahy brankářů: Radek Kulhan 17, Josef Macek 11 - Marek Netopilík 33; po třetinách: 0:1, 1:5, 3:3;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 14:13.
59:59
Komentář trenéra hostů Davida Derky: Nejprve bych moc rád poděkoval našemu neutichajícímu děčínskému kotli, který nám dodával celý zápas energii. Potvrdilo se to, že nás tady čekal nepříjemný zápas, který jsem rozhodli pohybem ve 2. třetině. Důležité 3 body po celodenním výletu, na které musíme navázat domácím výkonem. Díky
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: V utkání jsme rozhodně horší nebyli, soupeř byl ovšem mnohem efektivnější v zakončení. O osudu utkání rozhodly naše přesilovky, ve kterých jsme celkem třikrát inkasovali. Budeme dál makat a budeme lepší.
59:23
Chvostova střela mimo bránu.
58:04
Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
54:02
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
54:02
Hanák mladší si zasekal před bránou, tak si k nám přišel posedět.
52:19
Po střele z výběhu Brožek přestřelil.
51:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Václav Hejplík (4:9).
51:21
Učebnicově zakončil mladší Hanák po přihrávce od Hejplíka a zvýšil tím domácím šanci na vyrovnání.
50:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Daniel Drobiš (3:9).
49:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (2:9).
49:45
I z oslabení si Beneš dokázal sám vyběhnout na bránu a překvapit Macka, díky čemuž může oslavit hattrick.
49:33
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
48:58
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
47:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Dan Semerád (2:8).
47:06
Domácí opět naprosto zaspali a nechali Vavrušku v klidu vystřelit, což se jim vymstilo.
45:00
Nyní se ukázal i Macek skvělým zákrokem.
44:10
Netopilík opět neuvěřitelně podržel svůj tým.
42:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Václav Hejplík (2:7).
42:23
Radek Hanák ukázal, co se naučil v superlize, a po přesně namířené nahrávce od Hejplíka skóruje. Že by se domácí konečně probudili?
42:13
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
41:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Tomáš Sattler (1:7).
41:05
Budu se opakovat, ale hned od úvodního hvizdu třetiny je hra rychlá a plná nasazení od obou týmů.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: Budějovice 13, Ústí 14.
39:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Michal Měřička (1:6).
39:44
Domácí se konečně rozhodli napravit svou předchozí chybu a snižují na 1:6.
39:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tomáš Brom, asistoval Martin Fuchsig (0:6).
39:30
Domácí obrana opět nechala Kulhana samotného, a Brom s Fuchsigem toho tentokrát zase využili.
38:26
Staněk nabídl Strouhalovi míček z rohu, ten toho ale nevyužil a míček ani nezpracoval.
37:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Miroslav Fořt (0:5).
37:09
Brom a Fuchsig se opět předvedli na půlce domácích, jen to teď nedotáhli, protože se Brom netrefil.
34:57
34:57
Pravidlo "Nedáš-dostaneš" v praxi: Procházkovu tutovku vychytal Netopilík a následně se na druhé straně hřiště prosadil Brom.
31:48
Drobiš se kvůli zákroku ústeckého gólmana neprosadil, domácím dnes chybí štěstí před bránou.
29:56
Další Králíkovu střelu zpacifikovala ústecká obrana.
28:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica bez asistence (0:3).
27:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (0:2).
27:56
Beneš se dnes už podruhé předvedl, tentokrát utekl domácí obraně a Kulhan proti němu zůstal sám.
27:27
Hezká spolupráce Froňka s Procházkou, ten ale neproměnil.
26:37
Vyloučen hráč Jakub Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
25:45
Krupicova střela šla mimo hřiště.
24:52
Nedá se jednoznačně říct, který tým má víc ze hry. Oba celky jdou do zápasu naplno a hra je velmi vyrovnaná.
22:58
Králíkova střela po zemi neprošla přes ústeckou obranu.
20:24
Po úvodním buly, po kterém se dostali k balonku domácí, se hra hned dostává do tempa.
20:00
20:00
19:59
Počet střel za první třetinu zápasu: Štíři 11:10 Ústí.
18:47
Hosté v plném počtu.
17:47
Ústí nehraje oslabení vůbec špatně, dostávají se i do útoku, ale přece jen jsou nyní víc na míčku Štíři.
16:47
Vyloučen hráč Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
14:48
Hejplík, Měřička a Froněk předvedli krásnou kombinaci, ale Froňkova střela se nedostala za brankovou čáru.
11:05
Hra je dravá, objevuje se jeden break za druhým, ale zatím se dokázali prosadit jen hosté.
07:22
Ústecká obrana nedává domácím šanci, ani Procházkovi při jeho úniku, ani Hanákově střele z půlky.
06:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Dan Semerád (0:1).
06:04
Hosté si rozhodili domácí obranu a proti Benešově tvrdé střele do rohu Kulhan moc nezmohl.
04:26
Procházka vyslal kros na Králíka, ten ale o něco málo přestřelil.
03:18
Oba týmy už od začátku hrají zodpovědně a bojovně.
02:30
Řezníkovu rozehrávku přebral Hanák, ale Netopilík míček do své brány nepustil.
01:10
Domácí překazil Krupicovi a Kuželovi první nadějnou kombinaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Pavel Vlček
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Michael Kudláček, Jan Králík, Jan Procházka, Ondřej Havelka, Ondřej Řezník
00:00
Kvůli technickým problémům v hale nepůjde stream z utkání. Na tvcom.cz se objeví až záznam dnes večer. Fanouškům se omlouváme.