2:2
0:3
0:1

TJ Slovan Havířov - TJ Sokol Jaroměř 5:6p
17. Kryštof Malina, 18. Marek Vylegala, 19. Daniel Sekula, 28. Michal Prorok, 38. Michal Kozelský - 30. Petr Hašek, 36. Vít Heger, 42. Tomáš Černý, 46. Tomáš Černý, 59. Dominik Emlar, 63. Dominik Emlar; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 36 - Dušan Völgyi 39; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:3, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes sme stratili dva body. Produktívný vstup do zápasu nam zabezpečil vedenie 4:0 a namiesto toho, aby sme súpera dorazili, tak sme mu ponúkli možnost se vrátit do zápasu, čo využil. Táto strata bodov nás možno bude v konečnom zúčtovaní veľmi mrzieť.
65:00
Komentář trenéra hostů Klapka Martina: Dnes jsme opět 2 třetiny nepředvedli dobrý výkon. Ve 3. jsme se však zvedli a dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
62:08
62:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (5:6).
58:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (5:5).
54:50
Kozelský se trápil s míčkem, nedokázal ho trefit.
53:58
Slovan hraje na čas.
52:19
Delší časová pauza kvůli kaluži na hracím povrchu.
50:55
Mrózek krásně zabránil střele Výborného.
50:06
Zmatky na střídačce Jaroměře.
48:00
Zita se pokusil překvapit Volgyie, Bohužel marně.
45:23
Dvě rychlé nahrávky a střela do prázdné branky, Jaroměř snižuje na rozdíl jedné branky.
45:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (5:4).
43:56
První přesilová hra také pro Jaroměř.
43:55
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Hra Jaroměře je k nepoznání od předchozích třetin.
41:23
Černý dlouho natahoval, aby položil Zapletálka na zem. Poté vypálil pod horní tyč.
41:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Vít Heger (5:3).
37:43
Hráč vybíhající z trestné lavice nedokázal zamezit přihrávce Maliny, který nahrál Kozelskému na branku.
37:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Kryštof Malina (5:2).
35:38
Další přesilová hra pro domácí tým.
35:37
Vyloučen hráč Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
35:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vít Heger, asistoval Petr Hašek (4:2).
34:48
Zapletálek se natáhl, aby zamezil střele.
33:00
Jaroměř se cítí ukřivděně i za sebemenší faul.
31:24
Řezáč zabránil nebezpečné nahrávce před vlastní brankou.
30:57
Kotrč sekl Zapletálka přes prsty.
29:32
Chvilková nepozornost domácích nahrála do karet Haškovi, který snižuje aktuální stav,
29:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Vít Heger (4:1).
28:40
Jaroměř musí uklidnit svůj mluvený projev. Rozhodčí po sobě nenechají pokřikovat.
27:17
Vylegalova krosová nahrávka na Proroka končí střelou pod víko, kterou Volgyi nemohl chytit.
27:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Marek Vylegala (4:0).
26:55
Špaček nastavil své tělo do střely Výborného .
26:45
Kyc za brankou Jaroměře zkoušel otočku kolem tyčky, bohužel se mu to nepovedlo.
26:05
Tři diváci Jaroměře se srovnávají hlasitostně divákům Slovanu.
24:38
Koch se zuby nehty drží míčku, jakmile ho ztratí okamžitě svou chybu napravuje.
22:35
Malina se pokusil tvrdě vystřelit. Bohužel se někde stala chyba a míček letí někam nepopsatelno kam.
19:26
Koch chtěl trefil skákající míček, bohužel při svém pokusu sekl obránce soupeře.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:16
Rychle využitá přesilová hra dostává domácí do tříbrankového vedení.
18:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Sekula, asistoval Kryštof Malina (3:0).
17:36
První přesilová hra pro Slovan.
17:35
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:10
Vylegala vycvičil Volgyie,
17:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Michal Prorok (2:0).
16:53
Emlarova dobrá šance končí u Zapletálka v náruči.
16:05
Ivan našel sbíhajícího Malinu, který otevírá skóre.
16:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina, asistoval Radim Ivan (1:0).
16:01
Kochovi se zapletl míček mezi nohama.
14:45
Zapletálek měl co dělat, aby chytil střelu Výborného.
13:50
Ivan trefuje spojnici.
13:19
Koch z rychlé otočky vypálil pod horní tyčku. Volgyi připraven.
12:25
Špaček obětoval své tělo, kdy zachránil domácí tým před inkasováním branky.
11:18
Hofman se pokusil překvapit Zapletálka backhandovou střelou, Zapletálek připraven.
09:50
Volgyi při svém zákroku zlomil Vavrečkovu hůl.
08:36
Malina zabránil tvrdé střele.
06:50
Kozelský vypálil na Volgyie, Míček se od něj odrazil k Vavrečkovi, který nedokázal míček protlačit do branky.
05:20
Vylegala z nulového úhlu trefuje tyč.
04:25
černému se nepovedla střela od mantinelu.
03:20
Ivan našel krosovou přihrávkou Davida, který míček netrefil nejlépe a míjí branku.
02:50
Řezáč přesprintoval Kotrče a obral ho o míček.
01:11
Davidova první možnost. Bohužel netrefil branku.
00:01
Úvodní buly pro Jaroměř.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Patrik Horčička, Pavel Kotrč, Jan Hrobský, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Jakub Mrózek, Michal Kozelský, František Kyc, Dominik Špaček, Vojtěch Vavrečka
00:00
Vítáme Vás u online přenosu 9. kola 1. ligy mužů mezi TJ Slovan Havířovem a TJ Sokol Jaroměří.