1:3
2:0
0:1

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBC Letka Toman Finance Group 6:7p
4. Radim Fila, 10. Pavel Zbořil, 12. Lukáš Gregr, 31. Michal Fila, 55. Radim Fila, 57. Marcel Balek - 1. Dominik Hubl, 7. Tomáš Lokša, 10. Lukáš Toman, 23. Roman Svoboda, 32. Jan Hranický, 39. Lukáš Toman, 62. Dominik Hubl; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Ott 23 - Martin Hrabáček 19; po třetinách: 3:3, 1:3, 2:0, 0:1;
65:00
Nejlepší hráči utkání jsou Lukáš Toman a Radim Fila.
65:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: Moc pěkná hra na míčku od nás. Klíčové věci dnes zranění hráče ve třetí třetině, které nám rozbilo hru ve třech pětkách, nevyužití krásně vypracovaných golóvých šancí. Jinak pěkný běhavý zápas, dva body bereme, měli jsme mít tři.
65:00
Komentář trenéra domácího celku Jana Štastníka: Dnes jsme získali bod, protože to co jsme předvedli, to nemá obdoby, ještě že stream není nikde dostupný, protože dát si gól když stojí soupeř v obranném postavení na půlce, třikrát jim máznout do brejku sám na brankáře a neproměnit dva sami na brankáře, tak nemůžeme chtít vyhrát zápas. Díky hráčům alespoň za tu bojovnost a soupeři za férové utkání.
61:14
61:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Jan Hranický (6:7).
61:14
Dominik Hubl střelou k tyči přisoudil druhý bod na stranu hostů.
58:48
Nyní jsou domácí na míčku a chtějí v poslední minutě přiklonit vítězství na svoji stranu
57:47
Hosté kombinují po celé šíri hřiště.
56:55
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
56:55
Vlastní branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Marcel Balek (6:6).
56:55
Po střele Michala Fily si míček do brány sklepl obránce Balek a stav je nyní vyrovnaný 6:6.
55:44
Domácí dostali druhý dech tlačí hostí na jejich polovině.
54:44
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Jakub Gremmel (5:6).
54:44
Fila dostal nahrávku od Gremmla a razantní střelou do šibenice snižuje stav utkání na 5:6.
54:01
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
54:01
Vyloučen hráč Tomáš Lokša družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
53:45
Sám před golmanem se zjevil Nekula, ale Ott si na něj počkal a jeho šanci zneškodnil
53:23
Obraz hry se nyní otočil a aktivnější jsou domácí.
52:30
Domácí nedokázali využít početní výhodu
51:28
Lukáš Gregr se dostal k několika střelám během přesilovky, avšak žádná si nenašla cestu do brány.
50:30
Vyloučen hráč Ondřej Vavro družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
49:52
Domácím se nedaří nalézt způsob, jak překonat hostující obranu
48:48
Chmela zkoušel od půlky, ale střela mu nesedla
47:10
Hubl ve velké šanci, ale ze vzduchu nedokázal míček nasměrovat do brány.
46:43
Domácí se snaží postupným útokem překonat hostující obranu.
45:45
Do dobré šance se dostal Klemenc, ale bránu míjí.
45:26
Tempo hry je určováno hostujícím týmem, který nepouští domácí k míčku.
44:28
Domácí se dostávají na balonek avšak za moment o něj opět přichází.
38:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Vojtěch Kopia (4:6).
38:38
Bábíčkovi utekl hostující útočník, který po nahrávce svého spoluhráče nekompromisně zvyšuje na 6:4.
38:11
Zbořil po crossové nahrávce střílí pár centimetrů vedle.
36:43
4 nahrávky na 4 doteky, toť akce v podání hostí, avšak zakončená střelou nad bránu.
35:25
Zápas je pro diváka atraktivní. K vidění je spousta akcí a hraje se ve vysokém tempu.
34:00
Hra se uklidnila, oba týmy chtějí v klidu rozehrát.
31:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Vojtěch Blana (4:5).
31:09
Vyrovnaný stav tu dlouho nevydržel a ve vedení opět hosté.
30:53
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Michal Fila, asistoval Dominik Král (4:4).
30:53
Dominik Král pohotovou nahrávkou našel před brankou Michala Filu a ten s klidem srovnává stav utkání.
30:45
Domácí jsou pod tlakem na své polovině
28:51
Jakub Gremmel nahrál soupeři, avšak on jeho nabídkou pohrdl.
27:29
I po této neobvyklé herní situaci se stav nemění.
26:53
Při menším počtu hráču na hřišti jsou aktivnější domácí, přesněji Lukáš Gregr.
25:29
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za držení.
25:29
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
25:29
Nyní se bude hrát 4na4, protože po jistých vzajemných potýčkách míří na trestou hráči z obou družstev.
24:10
Hra je opět tzv. nahoru dolů.
22:06
Vlastní branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Roman Svoboda (3:4).
22:06
Roman Svoboda nasměroval přihrávku do vlastní brány a hosté jsou opět ve vedení.
22:06
Po chybě Svobody se do hry dostává Petr Hejl!
20:25
Hosté již po pár vteřinách zkontrolovali pozornost domácího golmana.
18:00
Hosté se dostávají do mnoha šancí, ale zatím nevyužívají.
17:34
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
17:25
Domácí opakovaně rozehrávají na polovině soupeře.
15:55
Domácí se dostali do úniku dva na nula a šanci zahodili!
14:54
Šmerák si položil golmana, ale prázdnou bránu až trestuhodně netrefil.
14:12
Hra se přesouvá ze strany na stranu
12:20
Hubl s lehkostí prošel celé hřistě, avšak koncovka už tak dobrá nebyla.
11:01
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Patrik Jedlička (3:3).
11:01
Lukáš Gregr umístil svoji střelu nekompromisně do šibenice a srovnává opět stav utkání.
09:48
09:48
Toman razantní střelou z poloviny bere vedení zpět na stranu hostů
09:10
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:2).