5:4
2:2
0:1

FBK Spartak Hluk - Aligators Klobouky Teamstore.cz 9:10p
9. Jan Holý, 15. Adam Štěrba, 25. Tomáš Janča, 28. Tomáš Janča, 30. Tomáš Olbert, 38. Tomáš Olbert, 40. Martin Tuhý, 41. Vojtěch Duda, 46. Tomáš Janča - 5. Tomáš Hos, 17. Pavel Zbořil, 20. Viktor Kejík, 23. Dominik Král, 30. Ondřej Kučera, 31. Michal Fila, 32. František Chmela, 54. Milan Ducar, 57. Jakub Gremmel, 63. Ondřej Kučera; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 14, Richard Podškubka 10 - Patrik Rychlý 26; po třetinách: 2:3, 5:4, 2:2, 0:1;
62:29
62:29
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Kučera bez asistence (9:10).
62:29
Komentář trenéra domácích: V závěru jsme svým přístupem k bránění ztratili 2 body. Je to velká škoda, že takhle bráníme. Kdo chce tak nám to tam prostě nasází. Pozitivní je, že jsme dali dost branek. Olbert se trefil, Márty stále čeká na listopad. Děkujeme soupeři za utkání.
62:29
Komentář trenéra hostů: Za dnešní výkon si body nezasloužil ani jeden tým, asi proto se dělily. V prodloužení rozhodlo štěstí a bojovnost našeho obránce. První polovinu utkání jsme hráli strašidelně a ve hře nás drželo jenom to, že soupeřův gólman neměl den. Jak ho vystřídali, tak to pro nás bylo výrazně složitější. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: Hluk 6 Klobouky 10
56:03
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Milan Ducar (9:9).
56:03
Oddechový čas se více vyplatil spíše hostům, kteří srovnávají na 9:9
55:47
Timeout FBK Spartak Hluk
55:09
Zřejmě to bude zase drama. Klasická sobota v Hluku.
53:51
Domácí teď propadli v obraně a stojí je to jeden gól na kontě
53:48
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Milan Ducar, asistoval František Chmela (9:8).
50:55
V dnešním utkání jsme zatím neviděli ani žádné vyloučení. Je vidět disciplinovanost obou týmů.
45:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (9:7).
45:06
Dnešní utkání sleduje 44 diváků. Děkujeme
40:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Radim Jílek (8:7).
40:56
Rychlý protiútok domácích nyní sklízí velký potlesk v hledišti a domácí se ujímají vedení podruhé v dnešním utkání.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Hluk 14 Aligators Klobouky Teamstore.cz 11
39:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Jiří Petlan (7:7).
39:30
Poslední 4 minuty druhé třetině jsou docela přestřelka.
37:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (6:7).
31:30
Domácí reagují na 6 branku hostů střídáním brankáře, nicméně po necelé minutě hry Hluk opět inkasuje a hosté odskakují do dvoubrankového vedení.
31:13
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil František Chmela, asistoval Adam Klimeš (5:7).
30:51
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Michal Fila, asistoval Viktor Kejík (5:6).
30:51
Střídání brankáře. Nový brankář Richard Podškubka družstva FBK Spartak Hluk
29:44
Nyní padají góly jako o dušu.
29:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Jakub Zatloukal (5:5).
29:00
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Kučera, asistoval František Chmela (4:5).
27:46
24:16
Hra je velmi vyrovnaná, sledujeme opravdu kvalitní utkání.
24:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Jan Holý (3:4).
22:58
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Zbořil (2:4).
21:26
Hlučané druhou třetinu začali opět aktivněji než hosté. Zatím to ovoce ale nenese.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Hluk 14 Aligators Klobouky Teamstore.cz 11
19:30
Zatím to vypadá tak, že domácí hrají a hosté dávají góly.
19:18
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Viktor Kejík, asistoval Pavel Zbořil (2:3).
16:37
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Michal Fila (2:2).
16:37
Rychlý protiútok hostů mění skóre na 2:2 a máme zase srovnáno.
15:11
Krásnou akcí se teď blýskl Štěrba a zvyšuje na 2:1
14:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba bez asistence (2:1).
08:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Jiří Petlan (1:1).
08:27
Domácí pěknou kombinací srovnávají stav utkání na 1:1
04:56
A domácí zase inkasují po první střele..
04:08
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Hos, asistoval Pavel Zbořil (0:1).
03:26
Domácí začali velmi aktivně a po 3 minutách hry mají na kontě 5 střel.
00:27
Dobrý podvečer, vítáme Vás u online přenosu z hlucké haly. Domácí začali zbouráním hráčů hostů za mantinelem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Ondřej Kučera, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Patrik Jedlička
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček, Radim Jílek, Jakub Zatloukal