1:1
- : -
FbC Plzeň

FC Bučis Team - FbC Plzeň 5:6
6. Tomáš Matoulek, 24. Jakub Vondruška, 29. Adam Drastich, 32. Šimon Pavlíček, 44. Matyáš Kalina - 10. Vojtěch Lapuník, 16. Jakub Stelzer, 19. Josef Tomášek, 25. Václav Zábran, 29. Adam Tlapák, 60. Adam Tlapák; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Hlinák 4, Marek Galajda 14 - Pavel Novotný 26; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dnes jsme viděli správný zápas o první místo v ligové tabulce. Když to tak vezmu, tak jsme vyhráli zápas díky našemu oslabení. Chtěl bych poděkovat za soupeřovo fair play gesto ohledně odvolaného vyloučení.
60:00
Komentář trenéra domacích Jana Zahalky: V první polovině zápasu jsme se hledali a těžko dostávali do tempa, druhá polovina zápasu patřila nám, vytvořili jme si dostatek šancí k tomu, abychom mohli zápas rozhodnout na naší stranu. Klíčové byly dvě branky, které jsme obdrželi v naší přesilovce, rozhodla hrubá chyba těsně před koncem, kterou soupeř dokázal potrestat.
60:00
59:59
střely domácích po třetí třetině 10, strřely hostí 8
59:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Adam Tlapák, asistoval Vít Malý (5:6).
59:28
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
49:49
dnes proti sobě hrají 2 tatrančtí hráči, ze strany Bučisu je to s číslem 77 Petr Brautferger a na straně Plzeňáků je to s číslem 61 Adam Tlapák
47:54
Galajda dneska září jak hvězda na noční obloze
45:43
Šimon Pavlíček spaluje šanci jak jezuité české knihy
43:58
Bučis dorovnává na 5:5 a pouští se do dalšího protiútoku, který mu zablokoval jeden z plzeňských hráčů
43:12
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (5:5).
42:29
Domácí hráč s číslem 44 byl v dobré situaci před bránou, ale bohužel zacinkala jen tyčka
31:47
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (4:5).
28:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Jakub Černý (3:5).
28:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Adam Tlapák, asistoval Vít Malý (2:5).
28:10
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Galajda družstva FC Bučis Team
26:57
Hráč s číslem 29 Kuba Vondruška doslova prokličkoval celé hřiště, ovšem v rohu ho zastavili dva plzeňští hráči
25:27
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
24:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (2:4).
23:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (2:3).
23:35
Gol střetil Kuba Vondruška po odrazu od zadního mantinelu po nepřesné střele Kuby Černý
22:10
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:59
střely domácích po první třetině 8, střely hostí 7
18:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Jan Šůs (1:3).
17:35
odvolané vyloučení, bučisácký hráč Bruno Sandner se přiznal, že to faul nebyl
16:55
Tomáš Matoulek zkouší lobík, ale Petrovi Brautfergerovi se nepodařilo branku vstřelit
15:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Filip Nový (1:2).
09:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník bez asistence (1:1).
09:35
hráč s číslem 69 Vojtěch Lapuník utíká bučisácké převaze a dáva v oslabení srovnávající gol
08:23
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:10
skvělá kombinace i na druhé straně s minutím prázdné branky, kterou netrefil MIchal Soukup
05:06
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Petr Brautferger (1:0).