4:3
3:0
- : -

FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 11:3
1. Tomáš Hořecký, 13. Adam Budnik, 14. Martin Kubalík, 16. Filip Brauner, 26. Tomáš Hořecký, 27. Filip Brauner, 29. Michal Bělaška, 39. Tomáš Hořecký, 44. Tomáš Hořecký, 46. Matěj Ševčík, 50. Michal Bělaška - 34. Martin Juroš, 36. Filip Matějka, 37. Martin Juroš; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Vilém Zámečník 9; po třetinách: 4:0, 4:3, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Pavla Ceha: Dnes zasloužené tři body. Dvě třetiny jsem zvládli bez obdržené branky. Vyborně zapískali rozhodčí. O to víc si važím výkonu juniorů, kteří měli za sebou již dva zápasy. Děkuji soupeři za férové utkání, Hořec bude dnes moc na hrušce.
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkuji soupeři za zápas a za ukázku produktivity a ukázky na čem máme pracovat.
59:59
Střely domácí: 8 Střely hosté: 6
53:00
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
49:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška bez asistence (11:3).
49:30
Vyloučen hráč Matěj Gilar družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
45:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Michal Bělaška (10:3).
43:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Martin Kubalík (9:3).
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 5 Střely hosté: 11
38:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Radim Dvořák (8:3).
36:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Filip Matějka (7:3).
36:52
a máme tu další gol
35:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Martin Juroš (7:2).
33:09
33:09
a tlak se vyplácí
31:26
Frýdek tlačí.
28:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Ondřej Foldyna (7:0).
26:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Ondřej Foldyna (6:0).
26:37
Výborný Foldyna.
25:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Matěj Ševčík (5:0).
24:18
Přerov skvěle brání.
22:43
Vyloučen hráč Filip Brauner družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
13:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (3:0).
12:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Tomáš Hořecký (2:0).
11:00
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
06:06
Zatím velmi vyrovnaný zápas.
00:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Adam Budnik (1:0).
00:34
Nádherná hra v podání Přerova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Martin Juroš, Václav Štěrba, Tomáš Blažek, Tomáš Habrnál, Radim Klimecký
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Martin Kubalík, Adam Budnik, Matěj Ševčík, Ondřej Foldyna