5:1
4:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Chomutov B 12:5
1. Dominik Krupka, 3. Dominik Krupka, 16. Pavel Bezrouk, 21. Milan Čížek, 24. Martin Marek, 30. Martin Marek, 37. Aleš Linka, 37. Jaroslav Bielik, 42. Michal Fürstl, 47. Aleš Linka, 50. Aleš Linka, 57. Michal Bočánek - 6. Marek Borovička, 10. Marek Borovička, 10. Miloš Šulc, 39. Jan Šamaj, 42. Marek Borovička; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Václav Frajt 31 - Tomáš Patera 33; po třetinách: 3:3, 5:1, 4:1;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Jiřího Lindnera. Chtěl bych poděkovat opět skvělému kotli, který nám zachoval přízeň i přes nepřesvědčivé výkony. Konečně jsme se prosadili gólově a domácí publikum si mohlo od srdce zařvat. Soupeři děkujeme za hru.
59:59
Komentář vedoucího družstva Hostů Filipa Nového: Děkujeme soupeři za dobrý zápas a skvělému publiku.Chtěl bych poděkovat gólmanovi za skvělý výkon.
56:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek bez asistence (12:5).
51:35
Vyloučen hráč Dominik Krupka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
49:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (11:5).
46:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Marek (10:5).
41:54
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička, asistoval Miroslav Hisem (9:5).
41:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Milan Čížek (9:4).
40:00
40:00
38:45
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Šamaj, asistoval Miloš Šulc (8:4).
36:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Dominik Krupka (8:3).
36:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka bez asistence (7:3).
36:11
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
29:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Milan Čížek (6:3).
25:22
Vyloučen hráč Lukáš Bohuňovský družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Aleš Linka (5:3).
20:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Martin Marek (4:3).
20:00
20:00
15:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Pavel Bezrouk, asistoval Michal Bočánek (3:3).
09:38
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Miloš Šulc bez asistence (2:3).
09:23
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička, asistoval Miloš Šulc (2:2).
08:15
Vyloučen hráč Marek Pačmag družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou.
07:01
Vyloučen hráč Lukáš Mock družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hra rukou.
05:12
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička bez asistence (2:1).
02:28
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Dominik Krupka, asistoval Martin Marek (2:0).
00:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Dominik Krupka, asistoval Marek Pačmag (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Daniel Urik.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Tomáš Patera; hráči v poli: Miloš Šulc, Tomáš Břešťan, Lukáš Bohuňovský, Jiří Schäfferhans, Ondřej Soukup
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Josef Helšus, Dominik Krupka, Jaroslav Bielik