0:5
1:4
- : -

FBC MSEM Přerov - Florbal Vsetín 2:10
8. Adam Budnik, 51. Tobiáš Pavliš - 18. Robin Macek, 21. Lukáš Adámek, 22. Ivan Zajíc, 29. Ivan Zajíc, 36. Lukáš Adámek, 36. René Číž, 47. Lukáš Adámek, 49. René Číž, 54. Robin Macek, 58. Michal Žůrek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 17, Václav Raška 5 - Jakub Tománek 28; po třetinách: 1:1, 0:5, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes nastoupil uplně jiný tým než včera. Poprvé v sezóně jsme přenesli do hry to co chceme hrát. Už jsem jednou říkal budeme ještě všechny zlobit. Díky rozhodčím, soupeři a divákům za utkání.
59:59
Komentář trenéra Pavla Ceha 1/1:Těžko se mi hledají slova, Po první třetině jsem si byl jist, že ten zápas s klukama zvládneme. Druhou třetinou jsme si ale prohráli zápas. To co jsme my spálili, Vsetín na opačné straně nekompromisně proměňoval. Popravdě, na co dnes náš soupeř sáhl, to mu vyšlo. Zápas vypadá, jak kdyby by na hřišti jeden tým, v reálu se ale jednalo však o vyrovnanou partii.
59:59
2/2: Kluky musím pochválit, až do posledních minut zápas nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat. Navíc klobouk dolů před vsetínským golmanem, díky kterému jsme si polámali snad všechny naše florbalky. Soupeři gratuluji k vítězství, neskutečná škola v proměňování šancí. Hodně štětí do dalších zápasů.
59:59
Nejlepší hráč utkání hostí: Lukáš Adámek Nejlepší hráč utkání domácí: Tobiáš Pavliš
59:59
Počet diváků: 61
59:30
I přes všechnu snahu dnešní utkání končí vítězně pro Vsetín.
57:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Žůrek, asistoval Robin Macek (2:10).
55:38
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
53:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Lukáš Adámek (2:9).
52:05
Timeout Florbal Vsetín
50:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tobiáš Pavliš, asistoval Ondřej Kowalik (2:8).
48:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Lukáš Adámek (1:8).
46:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek bez asistence (1:7).
46:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Raška družstva FBC MSEM Přerov
45:19
Přerov má přesilovku tak snad se jim podaří skórovat.
45:06
Vyloučen hráč David Anděl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vražení zády.
41:15
Přerov se probudil a bude se snažit co nejdříve srovnat skóre a popřípadě zvýšit.
40:00
40:00
35:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Ivan Zajíc (1:6).
35:06
Adámek ukazuje nádhernou střelu z otočky.
35:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Robin Macek (1:5).
28:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc z trestného střílení (1:4).
28:00
Vsetín proměnil branku z trestného střílení.
25:30
Přerov zahlcuje Vsetínskou branku svými střelami.
21:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval René Číž (1:3).
21:35
Přerovu se nedaří rozehrát.
20:08
Vsetín po krásné gólové akci zvyšuje stav na 2:1.
20:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Tomáš Březík (1:2).
20:00
20:00
17:45
17:45
Vsetínu se podařilo srovnat.
13:30
Vsetínu chyběl kousek do první branky dnešního utkání.
09:00
Vsetínu se nedaří dostat na soupeřovu stranu.
07:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (1:0).
07:11
Po nekvalitní rozehrávce Přerov otevírá dnešní skóre.
04:00
Přerov má více ze hry.
01:00
nekvalitní rozehrávky obou týmů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jakub Húšť, Tomáš Horák, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Matěj Ševčík, Martin Kubalík, Adam Budnik