2:0
3:2
- : -

Panthers Praha B - TJ Lokomotiva Louny 9:2
5. Daniel Škvor, 6. Jaroslav Janoušek, 7. Matěj Lubenský, 19. Matěj Dopita, 37. Adam Jebousek, 40. Jaroslav Janoušek, 51. Adam Jebousek, 53. Josef Zelinka, 53. Jaroslav Janoušek - 41. Michal Bočánek, 50. Dominik Krupka; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Kobza 14 - Tomáš Gieszmann 13; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:2;
60:00
Statistika střel po třetí třetině 9:7
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Děkujeme soupeři za pěkný výkon, divákům za důstojnou atmosféru a svěřencům za nasazení. Gratuluju domácím k zasloužené výhře
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Díky povedené první třetině jsme se dostali do pohodlného náskoku, který jsme v poklidu udrželi až do samého závěru. Díky soupeři za zápas.
60:00
58:01
Pleyer vyslal jedovatou střelu do rohu
52:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval John Adam Hodek (9:2).
52:01
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Josef Zelinka, asistoval Matěj Kříž (8:2).
52:01
Zelinka vyrval víko
51:35
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
51:35
Ajaj. To si mohl odpustit. Martin Marek je vyloučen za nemilá slůvka, která vykřikl na Lubenskýho
50:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek, asistoval Matěj Kříž (7:2).
49:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Dominik Krupka, asistoval Aleš Linka (6:2).
47:14
Vyloučen hráč Vít Novotný družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
44:22
John při snaze vyvést míček dopředu zlomil kejdu Krupkovi. Měl by zhubnout
40:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Milan Čížek (6:1).
39:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matěj Dopita (6:0).
33:50
Lubenský pokoupal protihráče a svou kličku zakončil slovy "Kam jsi šel!"
18:50
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Jaroslav Janoušek (4:0).
18:50
Další gól do prázdný. Chtělo by to změnu
15:55
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
13:40
Tak 2 na 1 nezvládají oba týmy, Dopita na Janouškovu přihrávku nedosáhl
10:10
Gieszmann předvedl doslova monster save a střelu do šibenice zneškodnil
08:33
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
06:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (3:0).
06:37
Janoušek přihrál Lubenskýmu na střed a ten střelou z první překonal brankaře
05:09
04:40
Škvor dostal nádhernou přihrávku do prázdné branky a svou šanci proměnil
04:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Matěj Kříž (1:0).
04:08
Dopita dostal přihrávku na střed zpoza brány, ale trefuje pouze brankáře
02:21
Krupka nevyřešil situaci 2 na 1 zrovna nejlépe a jeho střela je zblokovaná
00:55
Hanzl teď předvedl neskutečný fatál a může být rád, že následná střela Loun končí vedle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Jiří Lindner, Josef Helšus, Dominik Krupka, Jaroslav Bielik
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Lubenský, Matěj Dopita, John Adam Hodek, Jaroslav Janoušek