3:1
3:2
- : -

FBC ROKYCANY - Fbc Strakonice 8:4
2. Martin Soukup, 17. Martin Fiala, 32. Jakub Svejkovský, 34. Vojtěch Vlach, 34. Martin Fiala, 51. Jakub Svejkovský, 56. Michael Liška, 60. Jakub Svejkovský - 8. Karel Šavrda, 38. Karel Řezanka, 44. Adam Přib, 57. Václav Strejček; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Anna Bejčková; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Petr Staněk 17 - Jaroslav Velek 9, Jan Vaníček 4; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2;
60:00
Počet střel: Rokycany: 6, Strakonice: 7
60:00
Komentář trenéra hostů (Karel Šavrda): Již nebylo sil. Zdar a sílu najdem v pívu. Děkuji naším věrným fanouškům. Omlouvám se kolegům z týmu.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Barna): Po včerejším debaklu důležité vítězství proti silnému soupeři. Takticky dobře zvládnutý zápas. Díky všem hráčům za předvedený výkon a přeji soupeři hodně štěstí.
60:00
59:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (8:4).
58:59
Vyloučen hráč Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
58:59
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
58:00
Strakonice hrají v plném počtu.
56:29
Timeout FBC ROKYCANY
56:29
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
56:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval Tomáš Houska (7:4).
55:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michael Liška, asistoval Eduard Rytíř (7:3).
52:58
Zbývá 7 minut do konce zápasu a Strakonice napadají domácí a snaží se je rozhodit na svých hokejkách.
50:58
Timeout Fbc Strakonice
50:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Štván (6:3).
49:33
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:28
Staněk si v dnešním utkání připisuje na své konto krásné zákroky.
47:01
Soupeř 3. třetinu ukazuje aktivnější hru.
43:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Michal Strejček (5:3).
37:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Karel Šavrda (5:2).
35:36
Bendek se prosmýkl mezi obránci Strakonic a kličkou prověřil brankáře. Velek ukázal svoji pozornost.
33:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Lukáš Bendek (5:1).
33:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Soukup (4:1).
31:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (3:1).
30:19
Vlach vystřelil od mantinelu, ale trefil jen tyčku.
27:40
Rokycanští kontrolují hru a snaží se ukázat klid na hokejkách.
20:00
20:00
Počet střel: Rokycany:6, Strakonice: 5
20:00
18:06
Štván našel před brankou volného Fialu, který zkusil střelu z první, ale brankář hostí byl ve střehu.
16:34
14:54
Bohužel se jim výhodu nepodařilo využít.
12:55
Domácí mají první přesilovku dnešního utkání.
12:54
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:28
Krásný průnik Šavrdy kolem golmana Staňka, míček ale o centimetry minul vzdálenější tyčku.
07:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (1:1).
06:45
Soupeř právě zkusil první střelu od mantinelu, ale mířila mimo branku.
01:58
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Soukup, asistoval Vojtěch Vlach (1:0).
00:50
Úvodní vhazování vyhráli hráči Strakonic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Anna Bejčková.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Karel Šavrda, Václav Strejček, Adam Přib
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Eduard Rytíř, Martin Fiala, Martin Štván