3:2
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - Panthers Praha 5:3
23. Barbora Chmelařová, 28. Barbora Chmelařová, 30. Bára Šimůnková, 49. Daniela Švejdová, 56. Daniela Švejdová - 10. Anna Boháčová, 27. Kateřina Kubištová, 28. Nikola Tomášková; rozhodčí: Jan Cvach - Adam Voldřich; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Klára Dufková 15 - Monika Rožumbergová 28; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 10, Panthers 6.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka : Po nekoukatelné a vlažné první třetině se hra trochu zvedla. Přestali jsme dělat zbytečné chyby a konečně jsme hráli florbal. Poslední třetina už byla víceméně pod kontrolou, i když soupeřky byly stále nebezpečné. Děkuji všem za pěkný zápas a divákům za senzační atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostů: Vyrovnaný a férový zápas, který se rozhodoval až v poslední třetině. Bohužel ani power-play nám nepřineslo kýžené vyrovnání. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00
59:12
Domácí zachraňuje tyčka.
58:17
Vyloučen hráč Barbora Chmelařová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:18
Na hřišti se to začíná trochu přiostřovat.
55:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Bára Šimůnková (5:3).
52:51
Dufková vyráží nebezpečnou střelu Panthers a Hukalová dostává balónek mimo dosah soupeřek.
52:11
Švejdová na Vacardovou a zpátky - a výborný zákrok Rožumbergové.
49:42
Další pokus Švejdové, Rožumbergová vyráží.
49:18
Boleslav měla šanci odskočit do vedení o dva góly, ale Rožumbergová byla proti.
48:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová bez asistence (4:3).
45:49
Dufková vyráží střelu Trenklerové.
45:08
Střela Retové končí těsně nad boleslavskou bránou.
42:57
Střela Hukalové a tyčka.
41:50
Pivoňková se dostala k balónku jako první a Boleslav může zahájit další útok.
40:49
Červenková to zkusila od mantinelu a Dufková měla s touto střelou trochu problémy.
40:01
Na buly opět úspěšnější domácí.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 14, Panthers 4.
40:00
39:56
Důležitý zákrok Dufkové.
39:19
Panthers se snaží uklidnit hru, ale hráčky Florbalové akademie jsou v závěru třetiny velice aktivní a situaci jim značně komplikují.
38:54
Rozehrávka pro domácí.
38:20
Domácí hráčky zvládly oslabení, ve kterém se dostaly i do několika zajímavých šancí. Bohužel z žádné z nich gól nepadl.
36:14
Vyloučen hráč Kristýna Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:46
Balónek proskákal těsně vedle boleslavské brány.
32:10
Hráčky Panthers se teď velice pracně dostaly k míčku a hned vzápětí ho odevzdaly Bauerové.
31:27
Souboj u mantinelu ve prospěch domácích. Bude se rozehrávat u brány Panthers.
30:11
Panthers se snaží uklidnit hru a kombinují u své brány.
29:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Šimůnková, asistoval Klára Hukalová (3:3).
28:35
Zdá se, že se domácí hráčky konečně dostaly do toho správného herního tempa.
27:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová bez asistence (2:3).
27:29
Rychlá odpověď na předchozí gól. Chmelařová snižuje na 2:3.
27:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Tomášková, asistoval Karyna Gren (1:3).
27:11
Tomášková mířila na vzdálenější tyč a trefuje. Stav utkání 1:3.
26:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová, asistoval Kateřina Strnadová (1:2).
26:07
Důraz před bránou se hráčkám Panthers nakonec vyplatil, a tak se mohou radovat z dalšího gólu.
23:19
Střelu Pelcové od mantinelu blokuje hostující hráčka.
22:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Klára Hukalová (1:1).
21:47
S lehkým nahozením od půlky neměla hostující gólmanka nejmenší problém.
20:31
V úvodu druhé třetiny jsou u balónku domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 9, Panthers 8.
20:00
16:46
Domácí napadají rozehrávku hostů, dostávají se k míčku a za pár sekund o něj zase přicházejí.
15:31
Švejdová se snažila dostat balónek ke Chmelařové, která byla v dobré střelecké pozici před bránou. Neúspěšně.
14:58
Střela Šimůnkové, Rožumbergová připravena.
13:52
Hostující obrana obětavě blokuje všechny pokusy domácích o vstřelení gólu.
11:23
Švejdová to zkusila sama a nebyl to úplně špatný pokus.
09:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Boháčová, asistoval Šárka Šporová (0:1).
08:37
Kombinace Doležálkové a Šimůnkové končí blokem hostující obrany.
06:27
Hostující hráčky teď měly dobře našlápnuto ke vstřelení prvního gólu dnešního utkání - naštěstí pro domácí balónek prosvištěl před bránou tak rychle, že střelkyně Panthers promáchla.
03:39
Bauerová v dobré pozici před bránou hostů, bohužel přihrávku nezpracovala ideálně, a tak Rožumbergová zasahovat nemusela.
02:32
Boháčová váhala s přihrávkou moc dlouho a domácí hráčky jí míček sebraly.
01:33
Šimůnková propašovala balónek až před bránu hostujícího týmu, ale k zakončení se nedostala.
00:08
Úvodní buly pro domácí, k balónku se hned vzápětí dostávají hráčky Panthers a Dufková si připisuje první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Cvach a Adam Voldřich.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Monika Rožumbergová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Karyna Gren, Adéla Vlčková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Barbora Pelcová, Kristýna Bauerová, Bára Šimůnková, Nela Bártová, Barbora Doležálková