3:1
4:2
- : -

Florbalová škola Plzeň - T.B.C. Králův Dvůr 8:4
16. Ondřej Hlinovský, 30. Bořek Ozom, 36. Jan Šobotník, 40. Vojtěch Beneš, 41. Matěj Surák, 42. Jiří Mikeska, 54. Matěj Surák, 57. Vojtěch Beneš - 12. Marek Sluka, 35. Petr Duchek, 50. Daniel Škoula, 59. Martin Eliáš; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Šik ? - Martin Kohout ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Suráka : Zápas ve vysokém tempu a s maximálním nasazením z obou stran. Musíme kluky pochválit za týmový výkon. Zlepšili jsme se v koncovce a to rozhodlo, myslím, že jsme dnes vyhráli zcela zaslouženě. Děkujeme soupeři za fair - play zápas a divákům za skvělou atmosféru. Víc takových zápasů!
60:00
Komentář trenéra hostů Radka Križka : Prohry a výhry k životu patří a my jsme bohužel dneska nepodali optimální výkon a zaslouženě jsme prohráli. Soupeř byl lepší na balónku a v zakončení. Blahopřejeme k postupu do dalšího kola a my se budeme soustředit už jen na NFL. Mít po dvou třetinách 4 střely na bránu - s tím se nedá vyhrát. Díky domácím pořadatelům a všem v hale.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
58:19
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (8:4).
58:19
I přes ne moc šťastný den pro Lucern si aspoň někdo užil tento den. Hráč s číslem 2 Martin Eliáš si dneska poprvé dal gól v této mužské lize. Gratulujeme :-D
57:39
V obraně Lucern Králův Dvůr se Plzeň snaží dávat další a další gól.
56:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vojtěch Beneš bez asistence (8:3).
53:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák bez asistence (7:3).
49:28
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Daniel Škoula, asistoval Patrik Kovářík (6:3).
49:03
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
48:50
Jakub Uhřík se snaží vystřelit z půlky hřiště konečně nějaký ten gól. Střely jsou sice hezké, ale Plzeňský gólman byl zatím pořád připraven
46:54
Po dlouhé době se hra na pár vteřin uklidnila. Lucern se ale i přes dosavadní výsledek nevzdává.
45:32
Hrou se prolíná několik meších faulů což vyburcovává fanoušky na tribuně.
45:00
Hráči Lucern se zkouší dostat do tempa. Dneska už podruhé trefili tyčku.
44:00
Králův Dvůr se snaží dostat do útočné poloviny, ale rychlé hokejky soupeřů jim v tom brání.
42:42
I když se Lucern dostal ke střele, brankář Plzně je opět ušetřil gólu do brány.
41:45
Diváci Lucernu jen udiveně sedí a nechápu co se děje. Na hřišti už začínají hrát emoce jak od trenérů, tak od hráčů.
41:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Bořek Ozom (6:2).
40:30
Plzeň opět skórovala a s přesnou střelou do šibenice se může pyšnit hráč s číslem 97 Matěj Surák.
40:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Filip Tábořík (5:2).
40:00
40:00
Střely na bránu v první třetině: Plzeň 8 Lucern 4
40:00
Lucern Králů Dvůr bude ještě muset vydržet 1:31 v oslabení.
40:00
39:37
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Matěj Surák (4:2).
39:37
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
37:37
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
37:37
Hráč Lucern s číslem 15 dostal dvakrát dvě minuty za bránění ve hře a blokování hokejky.
35:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Šobotník, asistoval Vojtěch Beneš (3:2).
35:25
Lucern s vyrovnaným skórem dlouho nezůstal. Po nádherné střele od hráče Jana Šobotníka se Plzeň dostává znovu do vedení.
34:48
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Petr Duchek, asistoval Patrik Kovářík (2:2).
33:36
Lucern má velkém problémy s uklidněním hry. Plzeň je ocitla v šanci ke střele.
32:56
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:37
Místní fanoušci se opět snaží podpořit tým Lucern Králů Dvůr velkým skandováním.
31:47
Plzeň přežila oslabení jen s pár zásahy gólmana. Lucern nevyužila pár šancí co se jim naskytly.
29:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Bořek Ozom, asistoval Ondřej Budek (2:1).
29:54
I přes výhodu přesilovky se Plzeň dostala do rychlého protiútoku a potrestala Lucern gólem.
29:48
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:00
Tým Lucern se opět dostává pod nelítostný tlak Plzně. Už měli několik dobrých pozic na střelu.
27:35
Tým Lucern se snaží dostat do obraného pásma Plzně, zatím ale marně.
26:30
Na tribunách začali skandovat diváci místního Králova Dvora.
25:50
Tým Lucern úspěšně ubránil oslabení bez jediného zaváhání.
23:25
Vyloučen hráč Martin Kohout družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
23:25
Místo gólmana se na trestnou posadil hráč s číslem 44.
21:35
Tým Plzeň právě měla obrovskou šanci dát gól do prázdné brány. S velkým nasazením pokračují v napadání a střílení na bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: Plzeň 9 Lucern 5
20:00
Tým Lucern si bude muset ještě 35 vteřin počkat než jim přijde na pomoc Tomáš Vlček.
20:00
18:45
Tým Plzeň vytváří velký tlak na obranu týmu Lucern. Zatím jim to ale nestačilo na překonání jejich blokací.
18:35
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
15:46
Tým Lucern se dostává pod velký tlak svého soupeře Plzeň. Postupně se oklepává z překvapivého gólu co dostali od hráče Ondřeje Hlinovského.
15:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský bez asistence (1:1).
14:13
Oba týmy se rychle střídají na hřišti. To zápasu dodává velké tempo.
13:29
Rychlí protiútok Plzně zastavil Jakub Uhřík svojí skvělou blokací.
11:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka bez asistence (0:1).
11:41
Po dlouhém trápení v obraně, se týmu Lucern podařilo využít zazmatkování protihráče a tím potrestat Plzeň gólem.
10:14
Tým Lucern se snaží hrát tvrdou hru, ale jejich hokejky přenechávají Plzni několik výhod.
08:50
Po dlouhé době se tým Plzeň dostal na útočnou půlku a dělá obraně týmu Lucern menší potíže. Brankář s jistotou zamezil gólu.
06:35
Tým Lucern Králův Dvůr se pokouší střílet balón z půlky hřiště na bránu. Zatím ale obrana Plzně brání bez chyby.
05:08
Plzeň poprvé potrápila gólmana týmu Lucern, ale žádný gól z toho nebyl.
04:09
Jakub Uhřík se pokusil vystřelit na bránu, ale obránce mu jeho pokus překazil.
02:00
Zápas právě začal a tým Králův Dvůr Lucern se snaží už od začátku hrát tvrdou hru. Žádné střely, ale ještě oba brankáře nepřekvapily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Filip Tábořík, Matěj Surák