2:0
1:2
- : -

FBC Sokol Ivanovice na Hané - Aligators Orel Šlapanice U21 C 4:3
10. Roman Skácel, 19. Dominik Papp, 21. Jakub Ondrák, 36. Lukáš Skácel - 13. Jakub Král, 41. Tadeáš Grega, 43. Ondřej Frank; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - David Bajer ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2;
45:00
42:40
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Ondřej Frank, asistoval Tadeáš Grega (4:3).
41:29
Vyloučen hráč Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
40:03
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tadeáš Grega, asistoval Ondřej Frank (4:2).
39:12
Timeout Aligators Orel Šlapanice U21 C
36:57
Vyloučen hráč František Chmela družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
35:51
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval David Gurka (4:1).
30:00
30:00
26:02
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
22:22
Vyloučen hráč Josef Sedláček družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za hrubost.
20:45
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák, asistoval Dominik Papp (3:1).
18:50
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Jan Kramář (2:1).
18:02
Vyloučen hráč Josef Sedláček družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:31
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Jakub Král, asistoval Tomáš Kalus (1:1).
09:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Roman Skácel, asistoval Vojtěch Bartošek (1:0).
05:57
Vyloučen hráč Roman Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Patrik Procházka, Josef Sedláček, Zdeněk Dolíhal, Jakub Král, Tomáš Kalus