6:0
4:2
- : -

Zlín Lions B - FbC Aligators 12:2
7. Vojtěch Prokůpek, 8. Jiří Kotolan, 17. Jakub Vít, 18. Jan Pavelec, 19. Jiří Kotolan, 20. Jakub Maršálek, 24. Jan Pavelec, 26. Jiří Kotolan, 29. Filip Máčala, 34. Jakub Vít, 35. Jan Pavelec, 36. Filip Juřica - 29. Vojtěch Dolíhal, 34. Dominik Novotný; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Radek Vičánek ? - Stanislav Buchta ?; po třetinách: 2:0, 6:0, 4:2;
39:00
35:28
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Filip Juřica, asistoval Vojtěch Prokůpek (12:2).
34:10
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jan Pavelec, asistoval Jakub Maršálek (11:2).
33:21
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jakub Vít, asistoval Jakub Maršálek (10:2).
33:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Dominik Novotný, asistoval Martin Tošer (9:2).
28:56
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Filip Máčala, asistoval Martin Bezděk (9:1).
28:07
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Vojtěch Dolíhal, asistoval Adam Doupovec (8:1).
26:00
26:00
25:53
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jiří Kotolan, asistoval Vojtěch Prokůpek (8:0).
23:03
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jan Pavelec, asistoval Jakub Vít (7:0).
19:54
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jakub Maršálek, asistoval Jan Pavelec (6:0).
19:44
Vyloučen hráč Tomáš Zbytek družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:59
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jiří Kotolan, asistoval Martin Mračanský (5:0).
17:13
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jan Pavelec bez asistence (4:0).
16:19
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jakub Vít, asistoval Jan Pavelec (3:0).
13:00
13:00
07:25
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jiří Kotolan, asistoval Filip Máčala (2:0).
06:28
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Vojtěch Prokůpek, asistoval Jakub Maršálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators: brankář: Stanislav Buchta; hráči v poli: Dominik Novotný, Adam Doupovec, Martin Tošer, Tomáš Zbytek, Vojtěch Dolíhal