4:1
3:2
- : -

Sokoli Pardubice Excellent C - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B 9:5
9. Dominik Nikolas Chmelař, 12. Jan Panna, 19. Dominik Nikolas Chmelař, 19. Luboš Volkov, 22. Tomáš Číhař, 28. Jan Panna, 32. Tomáš Číhař, 34. Zdeněk Fetters, 39. Jan Panna - 4. Jan Burda, 13. Filip Dohnal, 30. Filip Dohnal, 35. Jan Burda, 40. Michal Háp; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Volf; vyloučení: 3:3 + Michal Háp 5; využití: 3:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Jiránek 15 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:2;
45:00
41:33
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 5 minut za hrubost.
39:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Michal Háp, asistoval Jan Burda (9:5).
38:25
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (9:4).
34:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jan Burda, asistoval Michal Háp (8:4).
33:46
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Zdeněk Fetters, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (8:3).
33:21
Ve třetí třetině se zápas odvíjí v podobném duchu, jako v těch předchozích, hra je nahoru a dolů
31:20
Vyloučen hráč Zdeněk Fetters družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za sekání.
31:15
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Luboš Volkov (7:3).
30:00
30:00
29:56
Recept na vyrovnání se zdá bíti jednoduchý, stačí se vyvarovat vyloučení, které Pardubice zatím ve 100% využívají
29:16
Houževnatost hráčů Litomyšle přinesla přesně to v co doufali
29:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Ondřej Beneš (6:3).
28:56
Nyní však zbytečnou chybou přišli o míč a zase se hra odvíjí na polovině Litomyšle
28:37
Litomyšl se ani při rozdílu čtyř branek nevzdává a zakládá další rychlí protiútok
27:42
I třetí přesilová Pardubice se stala Litomyšli osudná
27:36
27:07
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:34
Pardubice získávají výhodu za výhodou a Litomyšl strach o další vyloučení očividně nemá
25:09
Pardubice předvedli nadějný útok, ale opět to nepřineslo tížené ovoce v podobě další v pořadí šesté branky
24:37
Litomyšl soupeře nepříjemně oťukává, měli by si dát pozor, aby z toho nevzniklo další zbytečné vyloučení
24:11
Litomyšl nevyužil volného úderu z velké blízkosti soupeřovy brány
23:11
Litomyšl je v početní výhodě, které by měl využít pokud se chce udržet ve hře, není však sporu o tom, že vyloučení to bylo více než zbytečné
22:22
Vyloučen hráč Milan Růžička družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za zdržování hry.
19:57
To ovšem nebude případ Pardubic, které střílí necelých 10 cm od spojnice brankové konstrukce
18:53
Za necelou minutu Pardubice skórují podruhé a jdou do dvoubrankového úniku, florbal je však natolik krásný sport, že pokud polevý za pár minut bude stav opět vyrovnaný
18:52
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Luboš Volkov, asistoval Filip Krigovský (4:2).
18:00
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Jan Panna (3:2).
18:00
A Pardubice znovu ve vedení, Litomyšl doplácí na zbytečné sekery, které zatím podrážejí jejich kolena
17:31
Pardubice si nyní užijí druhou přesilovku v dnešním zápase
17:30
Vyloučen hráč Ondřej Chadima družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
17:01
Pardubice hrají v útoku a navíc jim přichází na pomoc z trestné jejich spoluhráč
16:30
Litomyšl poměrně nebezpečně hraje na vlastní obrané půlce
15:55
U míče opět Pardubice, které jsou však zahnány za vlastní bránu
15:07
A máme tu strat druhé třetiny, kde hned zaútočili Pardubice dva na nikoho, ale střelili pouze do brankáře, nečekaná situace v oslabení
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Jakub Efler družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za sekání.
14:59
Na začátku druhé třetiny tedy Litomyšl začne v početní výhodě 5 na 4
14:49
Odložené vyloučení i na druhé straně a s koncem třetiny slyšíme dlouhý hvizd
13:48
Zápas se zatím hraje ve velmi atraktivním stylu, hráči příliš nedohrávají souboje a přitom jsou aktivní ve hře tělem, doufejme že zavedený standard vydrží co nejdéle
12:20
Sotva se vrátil vyloučený hráč Litomyšle z trestné lavice, nijak neváhal a asistoval na velmi pěkný gól Litomyšle, která srovnává krok
12:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Martin Motyčka (2:2).
11:24
A nakonec to tam padlo a Pardubice se ujímají vedení, Litomyšl se však od začátku výrazně zpřesnil v rozehrávce a svou hru stupňuje
11:23
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna, asistoval Adam Filip (2:1).
11:12
Pardubice cítí šanci na skórování v přesilovce ale zatím to nevede k úspěchu
10:43
Vyloučen hráč Martin Motyčka družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
10:32
Je uděleno odložené vyloučení a Pardubice jsou v tlaku
09:39
Litomyšl získal míč na polovině hřiště a vykouzlil nádhernou střelu, se kterou si však brankář poradil
09:15
Pardubice zakládají útok z obrané poloviny
08:38
Pardubice konečně vyzískali branku ze svého tlaku a srovnávají stav utkání na 1:1
08:36
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Dominik Nikolas Chmelař bez asistence (1:1).
08:08
Litomyšl získal volný úder ve velmi dobré pozici ale obrana vydržela nápor
07:24
Další rychlí efektní, leč neefektivní útok Pardubic, který přinesl pouze střelu mimo bránu
06:04
Litomyšl ztratil míč za bránou soupeře, Pardubice vyhazují dopředu, ale nevyužívají brejku dva na jednoho a střílí mimo
04:59
Litomyšl zakládá akci kterou po několika sekundách pardubičtí zastavují, ovšem u míče stále Litomyšl
04:26
Hra se opět vyrovnala
03:39
Pardubice nevyužili svého tlaku a z brejku střílí první gól Litomyšl
03:38
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jan Burda, asistoval Aleš Staněk (0:1).
02:47
Po dlouhé odmlce jsou u míče znovu hráči Litomyšle, kteří tvrdě napadají obranu Pardubic
02:18
První minuty patří Pardubicím, které drží míč na útočné půlce
01:47
Pardubice se nacházejí ve velmi výhodné pozici, ale ukvapenou rozehrávkou situaci nevyužili v ohrožení brány