4:7
0:0
- : -

Florbal Jirkov - BK REAL ROUDNICE n/L 4:8
18. David Petrásek, 18. David Petrásek, 24. Filip Neumaier, 25. Martin Košťálek - 6. Bilguun Ariunbuyan, 16. Lubor Hanžl, 18. Richard Hartmann, 19. Štěpán Šára, 21. Bilguun Ariunbuyan, 27. Richard Hartmann, 27. Aleš Rubín, 30. Štěpán Šára; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Hrubý; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Pavel Jurec ? - Dominik Whitehead ?; po třetinách: 0:1, 4:7, 0:0;
45:00
41:49
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
30:00
30:00
29:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára bez asistence (4:8).
26:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín, asistoval Matyas Pilař (4:7).
26:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Štěpán Šára (4:6).
26:07
Trestné střílení družstva Florbal Jirkov neproměnil Martin Košťálek.
24:49
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Martin Košťálek, asistoval David Petrásek (4:5).
23:40
gooooolgolgolgoool který dává Jaroslav Levý,stav je opět vyrovnaný 1:1
23:20
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Tomáš Prokop (3:5).
20:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan bez asistence (2:5).
18:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Aleš Rubín (2:4).
18:02
legenda jirkovského florbalu namatovaný Pavel Jurec předvedl neskutečný zákrok,bravo
17:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Petrásek, asistoval Martin Košťálek (2:3).
17:41
17:09
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Lubor Hanžl (0:3).
16:00
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
15:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Richard Hartmann (0:2).
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Matyáš Tvrzník družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
12:39
Vyloučen hráč Matyáš Tvrzník družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
08:00
Vyloučen hráč Josef Černý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval Richard Hartmann (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: David Petrásek, Josef Černý, Martin Košťálek, Filip Neumaier, Jakub Kosnar