3:2
0:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL B - ŽSK Třemošnice 4:6
1. Martin Motyčka, 24. Jan Beneš, 27. Filip Dohnal, 30. Jan Rejman - 7. Lukáš Horák, 15. Lukáš Horák, 24. Lukáš Horák, 27. Lukáš Horák, 34. Miloslav Klepač, 44. Lukáš Dvořáček; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 17 - Michal Macháček 22; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:2;
45:00
43:22
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček z trestného střílení (4:6).
42:55
Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
42:55
Vyloučen hráč Roman Šmídl družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
41:12
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
41:12
Vyloučen hráč Jan Burda družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za bránění ve hře.
35:25
Vyloučen hráč Jan Rejman družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:25
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Dvořáček (4:5).
32:02
Vyloučen hráč Martin Klejch družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Rejman, asistoval Filip Dohnal (4:4).
26:52
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Jan Burda (3:4).
26:01
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Zdeněk Jelínek (2:4).
23:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Jan Beneš, asistoval Jan Burda (2:3).
23:12
17:33
15:00
15:00
14:53
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (1:2).
06:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Michal Kvítek (1:1).
00:55
Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil Lukáš Horák.
00:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil Martin Motyčka, asistoval Filip Dohnal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Michal Macháček; hráči v poli: Vojtěch Petr, Zdeněk Jelínek, Lukáš Dvořáček, Lukáš Horák, Roman Šmídl