3:0
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Klub SPV Pardubice B 10:2
1. Petr Kloz, 6. Ondřej Kroutil, 6. David Sušil, 7. Adam Kovařík, 27. Adam Kovařík, 28. Marek Randus, 30. Adam Kovařík, 32. Ondřej Kroutil, 38. Marek Randus, 45. Ondřej Kroutil - 6. Tomáš Krejcar, 25. Tomáš Krejcar; rozhodčí: Martin Halousek - Tomáš Knejp; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Sušil 14 - Petr Šimon 22; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:0;
45:00
44:59
Střely SPV 2 Holice 10. Díky za čtení onlajnu a uvidíme se zase příště. Pohodový zbytek pondělí všem.
44:50
Branku družstva IBK Holice vstřelil Ondřej Kroutil bez asistence (10:2).
44:50
Kroutil to tam pověsil.
44:22
Holice další standardka a zase střela do zdi. Nejsem žádný trenér, ale tohle už chce změnu.
43:48
Košťál teď snad čekal až si ho tam Holice dají sami. Takhle prováhat šanci to se jen tak nevidí.
42:50
What a play by Reznicek. Kloz ho chtěl prohodit na půlce. Režníček ho ale zmátl tím, že se ani nehnul.
41:45
Kovařík (HOL) opět v brejku a opět ztráta. No....
41:00
Holice nebezpečná standardka. Mimo. Dneska jsou tu standardky zakleté asi. A týmy mají u toho kreativitu nula. Možná to bude obojím.
40:31
Kroutil (HOL) si teď ukousl vedlé sousto a stahovačka do tří mu neprošla. Jeho akrobatický skok ale rozhodčí ocenil a přerušil hru.
39:50
Krtička (SPV) dostal pěknou přihrávku, ale nenaložil s ní jak by si zasloužila a patičkou si jí zkušeně ukopl. Jako bych se vidět.
39:30
Bahník (HOL) teď z brejku trefil přísnou střelou tyč. Ta zvoní ještě teď.
38:03
V jednoduchosti je krása. Gólman vyhodil a Randus zavěsil.
37:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil Marek Randus, asistoval Jakub Sušil (9:2).
37:34
Kovařík (HOL) vysoko nad.3x zaklel oči vsloup a šel pryč.
36:50
Košťálova (SPV) přízemní střela v oslabení daleko nedoletěla. No,ale sympatické to bylo.
35:59
Sušil (HOL) teď hoooodně alibisticky. Z vrcholu přesilovky. Ani SPV není tak špatné aby tohle někdo "sežral".
35:30
A Holice mají další šanci k navýšení skóre. SPV opět one man down.
35:23
Vyloučen hráč Vojtěch Růžička družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání.
35:20
Kovařík teď v tutovce, ale chtěl si povodit obránce SPV a z šance tak nebylo nic.
34:40
Holice v pohodě kontrolují hru. Otázka už je jen, kolik to skončí.
32:57
Řezníček (SPV) teď narval z dálky dělovkou Shejbala. Teď to okomentoval "ááááááááááááááááááááh". Asi sedla.
32:33
Randus (HOL) teď v další neproměněné tutovce.Oje ojé...ruce do svěráku :D
31:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil Ondřej Kroutil, asistoval Adam Kovařík (8:2).
30:01
Nic není nemožné,ale před SPV je hodně těžký úkol. Potřebovali by menší zázrak, nebo 1 klučinu z extraligy.
30:00
30:00
29:59
A Holice trestají. Střely ve 2 třetině: 10-9. No, Holice efektivnější o poznání.
29:58
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Ondřej Shejbal (7:2).
29:35
Vyloučen hráč Jan Košťál družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:27
Košťák (SPV) teď fauloval.V MMA by to bylo čisté.
28:57
Kloz (HOL) teď vyřešil situace 2 na 2 střelou. Proč ne.
27:57
Bahník (HOL) těsně mimo. SPV úplně vyhozené z konceptu. Bída střídá nouzi.
27:30
No, jsem to říkal. 6:2 a utkání je asi hotové.
27:27
Branku družstva IBK Holice vstřelil Marek Randus, asistoval Ondřej Kroutil (6:2).
27:00
Teď už to Kovařík do prázdné branky dal. 5:2 a SPV lehce pod dekou.
26:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Ondřej Kroutil (5:2).
25:54
Kovařík zkusil freestyle, ale...dopadl jako já v předchozím zápase,na h*vno.
25:53
Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil Adam Kovařík.
25:53
A máme tu nájezd Holic.
25:45
Růžička teď promáchl ve velké šanci, škoda, přeškoda.
24:34
A už je to jen o 2! Holice se teď trápí v rozehrávce.
24:03
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Tomáš Krejcar bez asistence (4:2).
23:42
Randus teď netečoval střílený cent na zadní tyč.
20:47
Kloz (HOL) teď provtral brankáře, střelou doprostřed branky.
20:42
SPV standardka. ...klasika,narváno do zdi.
20:30
Krtička teď rozvlnil sít branky Holic,bohužel to bylo zezadu. Tudy to nepůjde.
18:50
Krejcar (SPV) teď s dálky olízl břevno holické branky. Pěkný. Chyběl milimetr
18:14
Bahník (HOL) teď selhal v tutovce, to si bude doma ještě večer vyčítat.
17:21
Schejbal (HOL) teď odkopem jako fotbalistka uklidil míč mimo hřiště.
15:58
Zorro v bráně SPV čaruje a vytáhl Randusovi jasný gol.
15:01
A drama pokračuje, utkání sleduje cca 30 netleskajících diváků z Holic. :)
15:00
15:00
14:59
Ende. Na střely prý 9:5, mě to přišlo víc, ale OK.
14:09
Lehce nad, ...no...trochu více nad. Ale halou to zašumělo.Jak při prvních podzimních váncích.
14:07
Holice nebezpečná standardka.
13:31
Kovařík (Holice) teď došvihem trefil snad světla u stropu haly, slušný.
13:05
Vašek (SPV) teď udělal hubku, v zápětí ale svou chybu napravil. Holice teď trochu v útlumu.
12:08
Kuba Sušil (SPV) předvedl opět krásný zákrok a drží prapor domácích stále vzhůru.
11:23
Drahozal (SPV) už se nemohl na útočné manévry Holic dívat a vystavil Bahníkovi stopku.
10:43
Kovařík se teď proběhl hřištěm jako Terry Fox. Bohužel, nic z toho nebylo.
10:11
...tak na hokejový tým Pardubic, #Chapu
09:44
Odposlechnuto z tribuny "Kvalita tam je, ale jsou neschopný v zakončení". Otázka je,na koho to bylo.
09:09
Krásné sólo FIlipiho a z protiútoku Kovařík vysoko nad. V americkém fotbale by to byl krásný field goal.
08:32
Kubant obkroužil branku, ale tam stál připravený brankář Holic a nebylo prostě kudy.
07:44
Weigla zradila technika hole. Respektive se s ní vůbec nepotkal.
06:50
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Marek Randus (4:1).
06:50
Řezníček nejprve dostál svému jménu a zastavil útok Holic, v zápětí ale Kovařík jednoruč navyšuje na 4:1. Trochu teď vyvstává otázka, jak je možné že SPV porazil Letohrad :)
06:23
Hála se teď rozvzpomněl na víkend v lese, kdy řezal dřevo a přebrousil Krejcara.
05:50
Nejdříve Krejcar našel zpoza branky volného spoluhráče a snížil, ale radost netrvala v týmu SPV dlouho a už jsou zase -2
05:47
Branku družstva IBK Holice vstřelil David Sušil, asistoval Filip Weigl (3:1).
05:30
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Tomáš Krejcar, asistoval Radek Filipi (2:1).
05:20
Drahozal si teď udělat z obrany Holic trninkové hřiště a zavěsil do víka.
05:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil Ondřej Kroutil, asistoval Lukáš Hála (2:0).
04:30
Kroutil byl teď s Košťálem v šermířském souboji,...nerozhodně.
01:42
Ještě než jsem zprovoznil zápis máme tu změnu skóre. Gól jsem neviděl, ale určitě byl krásný.
00:46
Branku družstva IBK Holice vstřelil Petr Kloz, asistoval Ondřej Shejbal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Tomáš Knejp.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice B: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Dominik Řezníček, Tomáš Odvárka, Vojtěch Kubant, Tomáš Krejcar, Radek Filipi