3:0
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Klub SPV Pardubice B 8:2
4. Adam Kovařík, 6. Adam Kovařík, 7. Adam Kovařík, 11. Petr Kloz, 26. Martin Bahník, 32. Adam Kovařík, 36. Tomáš Faltejsek, 44. Ondřej Kroutil - 23. Vojtěch Kubant, 24. Tomáš Krejcar; rozhodčí: Martin Halousek - Pavel Houserek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jakub Sušil 17 - Petr Šimon 30; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:0;
45:00
43:15
Branku družstva IBK Holice vstřelil Ondřej Kroutil, asistoval Adam Kovařík (8:2).
35:58
Branku družstva IBK Holice vstřelil Tomáš Faltejsek, asistoval Petr Kloz (7:2).
31:06
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Tomáš Faltejsek (6:2).
31:06
Faltejsek z rohu fantasticky namazal Kovaříkovi přímo na čepel a ten nekompromisně zvyšuje na 6:2!!!
30:00
30:00
25:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil Martin Bahník, asistoval Adam Kovařík (5:2).
23:36
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Tomáš Krejcar, asistoval Radek Filipi (4:2).
22:12
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil Vojtěch Kubant, asistoval Radek Filipi (4:1).
17:29
Vyloučen hráč Adam Heřmanský družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:29
Vyloučen hráč Vojtěch Vašek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:42
Branku družstva IBK Holice vstřelil Petr Kloz bez asistence (4:0).
06:07
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval David Sušil (3:0).
05:37
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Martin Bahník (2:0).
03:07
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Ondřej Kroutil (1:0).