0:1
1:5
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:9
1. Matěj Hnízdil, 11. Matouš Podroužek, 12. Michal Novák, 39. Matěj Hnízdil - 5. Adam Šubert, 9. Maxim Kubelka, 11. Maxim Kubelka, 26. Albert Lepin, 35. Tomáš Faltus, 37. Jan Moravec, 41. Lukáš Majvald, 44. Maxim Kubelka, 45. Huslen Munkh-Erdene; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Dorotík 7 - Daniel Trejtnar 7; po třetinách: 3:3, 0:1, 1:5;
45:00
44:59
Srřely domácí:11 hosté:16
44:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Tomáš Faltus (4:9).
43:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jakub Kalous (4:8).
42:40
Vyloučen hráč Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:32
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Lukáš Majvald, asistoval Štěpán Zamazal (4:7).
38:25
Domácí se snaží dotáhnout soupeře
38:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (4:6).
36:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Moravec, asistoval Maxim Kubelka (3:6).
34:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus, asistoval Lukáš Majvald (3:5).
30:01
Vyloučen hráč David Weishaupt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
30:01
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:53
Vyloučen hráč Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin, asistoval Jan Faltus (3:4).
13:44
Zápas se začíná vyostřovat lítaj tady nadávky a hráči taktéž.
12:12
Krásná souhra těchto dvou hráču jak se říká ty se hledali až se našli. Stav zápasu 3:3
11:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Matouš Podroužek (3:3).
10:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (2:3).
10:03
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Podroužek, asistoval Michal Novák (2:2).
08:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Huslen Munkh-Erdene (1:2).
05:45
Zápas je zatím ve vysokém tempu oba týmy hrají ve velké nasazení.
04:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval Davaajav Chuluuntsetseg (1:1).
01:30
Začal nám zápas FBK Kobra proti FBC Letohrad .
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Vratislav Khol, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák, Vilém Zábranský