2:0
5:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Hradec Králové B 8:0
9. Maxim Kubelka, 20. Huslen Munkh-Erdene, 30. Štěpán Zamazal, 31. Maxim Kubelka, 35. Tomáš Faltus, 39. Maxim Kubelka, 42. Maxim Kubelka, 43. Tomáš Faltus; rozhodčí: Adam Tilgner - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojta Krejsa 30 - David Slezák 15; po třetinách: 1:0, 2:0, 5:0;
45:00
42:08
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus, asistoval Albert Lepin (8:0).
41:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Huslen Munkh-Erdene (7:0).
40:06
Vyloučen hráč Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání.
38:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (6:0).
34:28
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus, asistoval Lukáš Majvald (5:0).
30:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Moravec (4:0).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Zamazal, asistoval Tomáš Faltus (3:0).
23:18
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou.
19:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Jan Faltus (2:0).
15:00
15:00
12:37
Vyloučen hráč Ondřej Rathouský družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:41
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
08:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tilgner a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: David Slezák; hráči v poli: Ondřej Rathouský, Michal Skrbek, Jakub Procházka, Martin Svoboda, Filip Anderle