0:0
1:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:4
5. Petr Hroch, 8. Marek Hejcman, 36. Adam Průša - 7. Matouš Poláček, 14. Maxim Kubelka, 14. Adam Šubert, 39. Adam Šubert; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kučera 11 - Vojta Krejsa 13; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:10
Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:56
Vyloučen hráč Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:19
Vlastně dnes máme takový malý ptačí souboj mezi Orly a Sokoly
40:16
A Letohrad se dožaduje vyloučení z hru na zemi po skluzu jednoho z představitelů Sokola
39:04
Ten samí hráč z Jaroměře nám předvedl i trochu toho karate, když dobíhal k hráči nohou napřed
38:36
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval Tomáš Faltus (3:4).
36:44
Jeden z hráčů Jaroměře teď předvedl komický herecký výkon, když si ještě před pádem zkontroloval plochu pod sebou a ladně se s rozpaženými pažemi a hlasitým křikem ladně usadil na hranu velkého brankoviště
35:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Tomáš Jarolímek (3:3).
34:51
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:46
z mírného tlaku Letohrad nic nevytěžil a naopak přišlo vyloučení
33:57
Jaroměř se vymanil z problémů za vlastní bránou, ale byla zastavena na půli hřiště
32:54
Letohrad předvedl v brankovišti prvotřídní sekačku
31:49
Třetí třetina se nese v duchu předchozí, můžeme vidět zrychlení i první náznaky šancí
28:05
Největší neproměněná šance v utkání je na straně Letohradu, ovšem i poté co jeden z hráčů vykoupal brankáře a zakončil pop zemi mimo bránu
27:03
Přibývá i dohrávání, naneštěstí na straně u tribuny a fanoušci Letohradu jsou nemilosrdní
25:54
Naprosto zbytečný faul Lukáše Majvalda, který seknul obránce Jaroměře na útočné polovině
25:47
Vyloučen hráč Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
22:49
Letohradské kličky v obraně nás prostě baví, ale zajímalo by mě jak dlouho bude trvat, než jim míček ujede a soupeři umožní gól zadarmo
21:35
Po dlouhé době se Jaroměř dostala zpět na útočnou polovinu, kde ovládala první minuty zápasu, ale Letohrad je jako skála a nepouští soupeře ke střelám
20:49
Na první pohled velmi vydařená střela Letohradu končí po teči v autu
18:43
Brankář Letohradu nám předvádí jakési neznámé šamanské tance, hýbe hlavou vlevo, vpravo, nahoru i dolu v pravidelných intervalech
17:48
A z hlediště se ozývá PENALTA!!! Ovšem bude se hrát pro tento sport přirozenější volný úder
16:57
Letohrad se zatím spíše brání a nedostává prostor ke skórování, ba ani k rozvinutí protiútok
16:05
Hezký pokus Letohradu, když se hráčům povedlo přelobovat golmana, ovšem míček odskákal těsně vedle tyče mimo
15:14
Jaroměř od začátku drží míč a nyní dostala další příležitost, při volném úderu necelých pět metrů od brány Letohradu
15:01
Hra byla v první třetině neslaná, nemastná a mám pocit že se hráči obou týmu zapomněli v bufetu na Kofole
15:00
15:00
14:59
Střeli po první třetině utkání 6:6
14:42
Jaroměř se pokusila vyrovnat po situaci kousek od soupeřovy brány, ale míč skončil mimo bránu, a kdyby ho nezastavila zeď tak po této dělovce letí ještě teď!
13:46
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert bez asistence (2:3).
13:21
Trenér Jaroměře teď povzbuzuje své hráče, aby se probrali. To jen potvrzuje že hře chybí šťáva a rychlost
13:01
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Albert Lepin (2:2).
08:45
Góly nepřinesly potřebné zrychlení hry stále se hraje na rychlé výhozy, nevidíme žádnou kombinaci
08:17
Vyloučen hráč Albert Lepin družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:03
Vidíme odložené vyloučení a ve výhodě je Jaroměř
07:12
Letohrad po teči teprve z druhé střeli dává gól, ovšem odpověď Jaroměře přišla již po půl minutě hry
07:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman, asistoval Jiří Hrobský (2:1).
06:37
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček, asistoval Adam Šubert (1:1).
05:47
Vyloučen hráč Matěj Schöniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:19
Jaroměř střílí první gól, po velmi vydařené střele. Utkání však chybí potřebná dravost a zatím je pro diváka zajímavější počasí za okny haly, než samotný zápas
04:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Tomáš Jarolímek (1:0).