3:4
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:5
3. Jan Novák, 18. Ondřej Tulis, 24. Jan Novák, 30. Vojtěch Novák, 35. Jiří Novotný, 40. Vojtěch Novák - 16. Maxim Kubelka, 17. Tomáš Faltus, 18. Huslen Munkh-Erdene, 23. Jan Moravec, 45. Maxim Kubelka; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Doležal 28 - Daniel Trejtnar 10; po třetinách: 1:0, 3:4, 2:1;
45:00
44:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Albert Lepin (6:5).
40:00
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
39:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Filip Zavřel (6:4).
36:13
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
34:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Ondřej Tulis (5:4).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Lukáš Wich (4:4).
23:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Radim Filip (3:4).
22:56
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Moravec, asistoval Maxim Kubelka (2:4).
20:50
Vyloučen hráč Jan Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Tulis bez asistence (2:3).
17:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene, asistoval Adam Šubert (1:3).
17:00
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Huslen Munkh-Erdene.
16:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus bez asistence (1:2).
15:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka bez asistence (1:1).
15:00
15:00
09:00
Vyloučen hráč Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:08
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
02:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Jan Ossendorf (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Jakub Poláček, Filip Zavřel, Radim Filip, Jan Novák, Jan Ossendorf