3:1
1:3
- : -

FbC Coyotes Jablunkov B - Fencers Havířov 6:4
5. Marek Byrtus, 12. Jan Izaiáš, 13. Jan Izaiáš, 15. Jan Izaiáš, 20. Jiří Raszka, 27. Tomáš Stryja - 24. Vojtěch Mahdal, 29. Lukáš Uher, 29. Roman Krygiel, 36. Vojtěch Mahdal; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Toman; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Cieslar ? - Ondřej Butora ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:3;
36:00
35:27
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Vojtěch Mahdal, asistoval Roman Švacho (6:4).
33:14
Vyloučen hráč Vojtěch Mahdal družstva Fencers Havířov na 2 minuty za sekání.
28:59
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Roman Krygiel, asistoval Lukáš Uher (6:3).
28:59
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:29
Branku družstva Fencers Havířov vstřelil Lukáš Uher, asistoval Radek Kaleta (6:2).
26:55
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Tomáš Stryja, asistoval Martin Cieslar (6:1).
26:04
Vyloučen hráč Radek Kaleta družstva Fencers Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
26:04
Vyloučen hráč Lukáš Szeruda družstva Fencers Havířov na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:28
19:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Jan Izaiáš (5:0).
14:04
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Jiří Raszka (4:0).
12:51
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Patrik Polák (3:0).
12:00
12:00
11:13
04:54
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Marek Byrtus, asistoval Martin Cieslar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů Fencers Havířov:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Lukáš Cieslar; hráči v poli: Radim Janik, Michal Stazsko, Patrik Polák, Jiří Raszka, Jan Izaiáš