6:1
8:1
- : -

Florbal Ústí B - BK REAL ROUDNICE n/L 22:3
2. Jaroslav Novák, 6. Vojtěch Štěpán, 6. Jaroslav Novák, 6. Jan Simeon Kimmer, 9. Michal Pittner, 10. Jakub Čečák, 11. Jan Simeon Kimmer, 12. Jaroslav Folk, 13. Jakub Čečák, 17. Vojtěch Štěpán, 18. Jakub Čečák, 19. Michal Arnold, 21. Jaroslav Folk, 21. Michal Arnold, 25. Michal Pittner, 27. Jakub Čečák, 29. Michal Arnold, 31. Jaroslav Folk, 32. Lukáš Krušina, 32. Jaroslav Novák, 33. Vojtěch Štěpán, 35. Lukáš Krušina - 12. Marek Rýdl, 13. Marek Rýdl, 26. Ondřej Balcar; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Pyskatý 3 - Jakub Pavlíček 18; po třetinách: 8:1, 6:1, 8:1;
34:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Jakub Čečák (22:3).
32:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vojtěch Štěpán, asistoval Michal Arnold (21:3).
31:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Novák bez asistence (20:3).
31:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Jaroslav Novák (19:3).
30:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Michal Arnold (18:3).
28:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold, asistoval Vojtěch Štěpán (17:3).
26:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Čečák, asistoval Lukáš Krušina (16:3).
25:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Balcar, asistoval Marek Rýdl (15:3).
24:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Pittner, asistoval Lukáš Krušina (15:2).
24:00
24:00
20:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold bez asistence (14:2).
20:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Jaroslav Novák (13:2).
18:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Arnold bez asistence (12:2).
17:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Čečák bez asistence (11:2).
16:55
Vyloučen hráč Jaroslav Folk družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:10
12:42
12:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Rýdl, asistoval Jaromír Hajnc (8:2).
12:00
12:00
11:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Folk, asistoval Vojtěch Štěpán (8:1).
11:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Rýdl, asistoval Ondřej Balcar (7:1).
10:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Simeon Kimmer, asistoval Jaroslav Novák (7:0).
09:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Čečák, asistoval Jaroslav Novák (6:0).
08:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Michal Pittner, asistoval Jakub Čečák (5:0).
06:31
Vyloučen hráč David Vanžura družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
05:37
05:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Jan Simeon Kimmer (3:0).
05:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vojtěch Štěpán, asistoval Jaroslav Folk (2:0).
01:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Jakub Čečák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Jaromír Hajnc, Marek Rýdl, Lea Červenková, Nikola Gumanová, Viktorie Prokopová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: David Pyskatý; hráči v poli: Jaroslav Folk, Jakub Čečák, Michal Arnold, Jaroslav Novák