1:6
1:3
- : -

FbC Plzeň blue - Florbalová škola Plzeň bílí 2:9
10. Ondřej Čechura, 18. Matěj Sobek - 4. Vítek Vyčíchlo, 4. Adam Gašpar, 7. Adam Gašpar, 7. Matěj Kubeš, 7. Dominik Buranský, 12. Patrik Hájek, 16. Adam Gašpar, 18. Martin Rybář, 19. Matěj Kubeš; rozhodčí: Tomáš Kuneš - Václav John; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Šilhavý 6, Petr Smazal 4 - Marek Schober 4; po třetinách: 1:6, 1:3;
26:00
23:23
Vyloučen hráč Martin Rybář družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Matěj Kubeš, asistoval Vítek Vyčíchlo (2:9).
17:57
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Martin Rybář, asistoval Vítek Vyčíchlo (2:8).
17:51
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Matěj Sobek, asistoval Petr Hajšman (2:7).
15:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar bez asistence (1:7).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Smazal družstva FbC Plzeň blue
13:00
13:00
11:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Patrik Hájek, asistoval Matěj Kubeš (1:6).
09:56
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Ondřej Čechura, asistoval Lukáš Hanzlíček (1:5).
09:24
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Dominik Buranský, asistoval Filip Koláček (0:5).
06:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Matěj Kubeš, asistoval Jan Šik (0:4).
06:03
03:33
03:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Jan Šik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kuneš a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň bílí: brankář: Marek Schober; hráči v poli: Patrik Hájek, Martin Rybář, Vítek Vyčíchlo, Matěj Kubeš, Jan Šik