0:1
0:3
- : -

FbC Plzeň white - GO - GO Horšovský Týn 0:4
2. Vojtěch Kozel, 16. Tomáš Konopík, 17. Vojtěch Kozel, 20. Tomáš Konopík; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Balák ? - Kryštof Nedvěd ?; po třetinách: 0:1, 0:3;
19:59
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Tomáš Konopík bez asistence (0:4).
16:24
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Vojtěch Kozel, asistoval Štěpán Malý (0:3).
15:31
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Tomáš Konopík, asistoval Tomáš Plášil (0:2).
13:00
13:00
11:58
Vyloučen hráč Štěpán Malý družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
01:29
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Vojtěch Kozel, asistoval Tomáš Plášil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů GO - GO Horšovský Týn:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň white: brankář: Jakub Balák; hráči v poli: Jan Řeřicha, William Friedrich, Jan Kříž, Dominik Mráz