2:2
1:1
- : -

TJ Slovan Havířov C - FbC Coyotes Jablunkov B 5:3
5. Vít Morkes, 10. Patrik Charvát, 15. Patrik Charvát, 23. Nicolas Orlovský, 30. Nicolas Orlovský - 19. Patrik Polák, 20. Jiří Raszka, 36. Jiří Raszka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Chmiel ? - Lukáš Cieslar ?, Pavel Kovář ?, Lukáš Cieslar ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:1;
36:00
35:48
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jiří Raszka, asistoval Jan Izaiáš (5:3).
32:34
Vyloučen hráč Michal Král družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za sekání.
32:29
Vyloučen hráč Radim Janik družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
29:22
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Cieslar družstva FbC Coyotes Jablunkov B
29:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Nicolas Orlovský z trestného střílení (5:2).
29:21
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kovář družstva FbC Coyotes Jablunkov B
28:49
Vyloučen hráč David Gajdzica družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
28:35
Vyloučen hráč David Třetina družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
22:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Nicolas Orlovský bez asistence (4:2).
19:56
18:40
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák bez asistence (3:1).
14:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Patrik Charvát, asistoval Nicolas Orlovský (3:0).
12:00
12:00
09:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Patrik Charvát bez asistence (2:0).
04:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Vít Morkes, asistoval Jakub Mráz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Lukáš Cieslar; hráči v poli: Michal Stazsko, Patrik Polák, Jiří Raszka, Radim Janik, Jan Izaiáš
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Vít Morkes, Petr Vavřík, David Švrčina, Martin Beliančín, Michal Král