0:4
1:2
- : -

Sokoli Pardubice B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 2:7
13. Jakub Ledvinka, 31. Šimon Musálek - 12. Petr Doleček, 16. Štěpán Appl, 16. Maxim Kubelka, 22. Adam Šubert, 27. Petr Doleček, 34. Matouš Faltus, 35. Štěpán Appl; rozhodčí: Jakub Březovský - Vojtěch Škvrna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: František Strouhal 29 - Šimon Krsek 8; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:2;
45:00
34:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl bez asistence (2:7).
33:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Petr Doleček (2:6).
30:22
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Šimon Musálek, asistoval Matěj Kňava (2:5).
30:00
30:00
26:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Maxim Kubelka (1:5).
21:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval Petr Doleček (1:4).
15:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (1:3).
15:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl, asistoval Vojtěch Petr Dostálek (1:2).
15:00
15:00
12:32
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Ledvinka, asistoval Tomáš Mlčoch (1:1).
11:57
08:41
Vyloučen hráč Jakub Dynter družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Vojtěch Škvrna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Šimon Krsek; hráči v poli: Martin Novák, Adam Šubert, Matouš Faltus, Vojtěch Petr Dostálek, Jonáš Malý