3:0
3:1
- : -

Spartak Pelhřimov - PSKC Okříšky 6:1
1. Samuel Mareš, 2. Pavel Ecler, 3. Šimon Kysela, 16. Vojtěch Zach, 17. Jiří Bartoška, 23. Vojtěch Papež - 20. Tomáš Uher; rozhodčí: Daniel Kršek - Anna Šiborová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Václavík ?, Martin Šulc ? - Josef Kratochvíl ?; po třetinách: 3:0, 3:1;
26:00
22:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Papež, asistoval Šimon Kysela (6:1).
21:36
Vyloučen hráč Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování.
19:25
Timeout Spartak Pelhřimov
19:25
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Uher bez asistence (5:1).
16:59
Vyloučen hráč Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
16:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Bartoška, asistoval Vojtěch Zach (5:0).
15:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Zach, asistoval Vojtěch Papež (4:0).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Šulc družstva Spartak Pelhřimov
13:00
13:00
02:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Šimon Kysela, asistoval Vojtěch Zach (3:0).
01:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Pavel Ecler, asistoval Michal Březina (2:0).
00:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Samuel Mareš, asistoval Vojtěch Zach (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kršek a Anna Šiborová.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Jiří Bartoška, Samuel Mareš, Šimon Kysela, Jakub Jirků, Vojtěch Zach