1:2
0:2
- : -

Florbalová škola Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 4:7
1. Ondřej Hlinovský, 13. Ondřej Hlinovský, 15. Ondřej Hlinovský, 28. Matyáš Longauer - 3. Jan Holý, 9. Jan Holý, 15. Ondřej Sloup, 16. Jaroslav Jiřík, 19. Lukáš Joachimsthaler, 39. Jan Holý, 44. Jaroslav Jiřík; rozhodčí: Matyáš Ehm - Marek Lukeš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Lenárt 24 - Marek Štauber 18; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:2;
45:00
43:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Pavel Vítovec (4:7).
43:24
Timeout Florbalová škola Plzeň
38:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Turek (4:6).
31:37
Vyloučen hráč Václav Mizera družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
27:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matyáš Longauer, asistoval Ondřej Selinger (4:5).
19:39
Vyloučen hráč David Šulda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Lukáš Joachimsthaler, asistoval Šimon Švára (3:5).
15:26
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Šimon Švára (3:4).
15:00
15:00
14:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Ondřej Sloup, asistoval Matyáš Moller (3:3).
14:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Václav Mizera (3:2).
12:04
09:12
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvik družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:48
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Matyáš Moller (1:2).
02:37
00:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Vojtěch Mrvik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Ehm a Marek Lukeš.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: Marek Štauber; hráči v poli: Ondřej Sloup, Ondřej Kužel, Matyáš Moller, Jakub Turek, Jan Holý