0:3
2:0
- : -

FK Gůfuň Nový Jičín - FbC Coyotes Jablunkov  4:3
7. Petr Žlebek, 9. Petr Žlebek, 32. Martin Najvar, 35. Tomáš Kluska - 13. Jakub Legierski, 14. Daniel Pyško, 17. Patrik Polák; rozhodčí: Tomáš Brus - Martin Kotala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Vašenda ? - David Pavka ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:0;
35:38
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
35:38
Vyloučen hráč Martin Najvar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
34:13
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Tomáš Kluska, asistoval Vojtěch Hanzelka (4:3).
31:06
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Martin Najvar, asistoval Jakub Žlebek (3:3).
24:00
24:00
23:57
Vyloučen hráč Daniel Pyško družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hra rukou.
23:21
Vyloučen hráč Martin Najvar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za zdržování hry.
16:33
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Patrik Polák, asistoval Daniel Pyško (2:3).
13:07
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Daniel Pyško, asistoval Jiří Cibulka (2:2).
12:40
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Legierski, asistoval Patrik Polák (2:1).
12:00
12:00
08:45
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek, asistoval Vojtěch Hanzelka (2:0).
06:27
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: David Pavka; hráči v poli: Martin Chmiel, Martin Lasota, Martin Velčovský, Jiří Cibulka, Lukáš Turoň