3:0
3:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:4
23. Petr Majer, 32. Matěj Tabášek, 35. Petr Majer, 52. Sebastian Maxa, 52. Aleš Weigner, 55. Petr Majer - 2. Tomáš Vlček, 6. Jakub Mikolášek, 11. Matouš Bešta, 49. Matouš Bešta; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3 + Petr Pacanda OS; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Hartman 2, Karel Pergler 46 - Daniel Dolák 25; po třetinách: 0:3, 3:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Zápas dostal grády díky našemu třígólovému vedení v první třetině. Soupeř šel poté do maximálního napadání, což se nám bohužel povedlo využít jen párkrát. Každopádně chválím moje kluky za skvělé nasazení, gólové manko do zítřejšího zápasu není velké. Těšíme se na odvetu. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Zápas nemá smysl florbalově hodnotit. Naše problémy si způsobujeme jinde než-li na hokejkách. Zítra musíme ukázat úplně jinou tvář a víme, že soupeř dnes ucítil krev. Zítra se tedy budeme bránit žralokům. Bude to zkouška naší týmové síly a já věřím, že jí zvládneme."
60:00
55:44
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (6:4).
53:36
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
53:36
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň - osobní trest.
51:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aleš Weigner, asistoval Vojtěch Bečka (5:4).
51:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Majer (4:4).
48:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Blažek (3:4).
44:44
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:31
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Vojtěch Bečka (3:3).
31:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Matěj Netrefa (2:3).
29:44
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Sebastian Maxa (1:3).
22:02
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
17:52
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Marek Šmíd.
10:48
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
10:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (0:3).
10:48
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
05:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (0:2).
01:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Hašek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Matouš Bešta, Filip Blažek, Vojtěch Bistrý, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Aleš Weigner, David Horký, Marek Šmíd, Sebastian Maxa, Petr Majer