1:0
1:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Chomutov B 3:6
4. Ondra Kára, 22. Richard Hartmann, 43. Ondra Kára - 1. Matyáš Rauscher, 10. Pavel Relich, 35. Jakub Steklý, 38. Patrik Karger, 42. Patrik Karger, 45. Karin Binková; rozhodčí: Petr Kopta - Michal Jon; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 12 - Jakub Gaier 9; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:4;
45:00
44:50
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Karin Binková, asistoval Patrik Karger (3:6).
44:11
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
42:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Matyáš Tvrzník (3:5).
41:15
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger bez asistence (2:5).
37:51
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger bez asistence (2:4).
36:45
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
36:45
34:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Steklý, asistoval Šimon Fillinger (2:3).
30:00
30:00
23:42
Vyloučen hráč Antonín Mrug družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání.
21:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann bez asistence (2:2).
15:00
15:00
09:46
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Pavel Relich, asistoval Daniel Horáček (1:2).
03:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Marek Rýdl (1:1).
00:38
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Patrik Karger (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Michal Jon.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Eduard Tomko, Jakub Steklý, Karin Binková, Patrik Karger, Daniel Horáček