1:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - BK REAL ROUDNICE n/L 6:3
2. Nicol Červenková, 10. Markéta Lenfeldová, 15. Karolína Nováková, 15. Lea Veselská, 20. Karolína Nováková, 25. Karolína Nováková - 5. Viktorie Prokopová, 9. Barbora Velitšová, 17. Kamila Kršová; rozhodčí: David Vosála - Marek Pohunek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Kateřina Dvorská ? - Lucie Brandejsová ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
24:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Karolina Klubalová (6:3).
20:00
20:00
19:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (5:3).
17:57
Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil Bára Klikarová.
16:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Kamila Kršová bez asistence (4:3).
14:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská, asistoval Veronika Šmídková (4:2).
14:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (3:2).
13:44
Vyloučen hráč Dominika Večerková družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:00
10:00
09:58
Vyloučen hráč Petra Müllerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová bez asistence (2:2).
08:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Barbora Velitšová, asistoval Nikola Gumanová (1:2).
04:27
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Viktorie Prokopová, asistoval Nikola Gumanová (1:1).
01:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Nicol Červenková, asistoval Veronika Šmídková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Kateřina Dvorská; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Veronika Šmídková, Tereza Holcová, Anna Kateřina Jandová, Petra Müllerová